15
new stories - click to show

Monika Bagárová Česká zpěvačka

Related to

Monika Bagárová měla strach o dceru: Malá Rumia ale svou statečností překvapila

23.February » Šíp
Čas neuvěřitelně letí a dceruška Moniky Bagárové Ruminka slaví devět měsíců. Maminka se tedy rozhodla, že je nejvyšší čas jí nechat nastřelit naušničky. Jak malá holčička bolestivou proceduru zvládla?

Bagárová na dně? Problémy s Ruminkou a jedno velké ALE

22.February » Aha!
Kráska Monika Bagárová (26) přiznala problémy s milovanou dcerou Ruminkou. Maminkovské povinnosti stojí známou zpěvačku mnoho sil a tak si postěžovala na sociální síti, aby i ostatní věděli, že i u nich doma není vždy posvícení.

Monika Bagárová o špatných dnech s Ruminkou: Vypadáš hrozně, směje se jí sestra

20.February » eXtra.cz
Monika Bagárová (26), jedna z nejkrásnějších zpěvaček, prožívá s partnerem, MMA zápasníkem Makhmudem Muradovem (36), šťastné životní období. Jejich dceruška Rumia zanedlouho oslaví devět měsíců, a tak je Monika naplno ponořená do role mateřství. M...

Bagárová a Konvičková seznámily své roztomilé dcerky. Foto je hitem Instagramu

Z kamarádek a českých zpěvaček, Moniky Bagárové a Markéty Konvičkové, jsou už několik měsíců maminky. Kvůli koronaviru se jim ale nepodařilo ještě seznámit své maličké dcery, Rumii a Amálii. Stalo se tak až na Valentýna, kdy se konečně tyto maličk...

Obavy a odkládání! Monika Bagárová pak raději »trpěla« spolu s dcerou Ruminkou (9 měsíců)

18.February » Blesk.cz
Malý krůček pro lidstvo, ale velký skok pro maličkou Ruminku (9 měsíců): Její maminka, zpěvačka Monika Bagárová (26), se své dcerce rozhodla pořídit náušničky. Jak holčička zvládla nastřelení šperků do oušek? Její reakce byla velmi překvapivá!

Konečně se potkaly: Kamarádky ze SuperStar seznámily své roztomilé dcerky

18.February » Super.cz
Staly se maminkami v podobném období, své dcerky ale Monika Bagárová (26) a Markéta Konvičková (26) „seznámily“ až po necelém půl roce. Monika, která trvale žije v Praze, a Markéta z Ostravy se setkaly na půli cesty v Brně.

Vrchol roztomilosti! Bagárová a Konvičková seznámily dcery

17.February » Aha!
Když spolu soutěžily v první československé Superstar, bylo jim oběma patnáct let. Po soutěži zůstaly nejlepšími kamarádkami a nyní Markétá Konvičková (26) s Monikou Bagárovou (26) budují přátelství svých malých dcer.

Monika Bagárová si posteskla fanouškům: Chybíte mi, ale jen tak se neuvidíme!

16.February » stars24.cz
Zpěváci sice prožívají složité období, ale Monika Bagárová smutná být nemusí, protože má spoustu práce s malou dcerkou. Už by se ale ráda věnovala i fanouškům, k nimž se však rozhodla být upřímná.

Nejkrásnější miminka slavných: Tyto maminky a tatínci se pyšní roztomilými dětmi

16.February » eXtra.cz
Doba koronavirová do světa showbyznysu pořádně zasáhla. Přesto spousta celebrit oznámila těhotenství a my se na koronaviňátka těšíme. Nejkrásnější miminka této drsné doby si už teď můžete prohlédnout v naší galerii. Je to výběr, který stojí za to.

Maminky Monika Bagárová a Markéta Konvičková seznámily své holčičky. Ruminka a Amálka si hned padly do oka

16.February » Jen Ženy.cz
Zpěvačky Monika Bagárová a Markéta Konvičková jsou dlouhá léta velmi dobrými kamarádkami. Před pár měsíci se navíc každá z nich stala novopečenou maminkou. Nyní se rozhodly, že poprvé od porodu seznámí i své dcerušky. Rumia Moniky Bagárové a Amálk...

Maminky Bagárová a Konvičková seznámily dcery: Rozkošná reakce!

15.February » Blesk.cz
Dvě nejlepší kamarádky Monika Bagárová (26) a Markéta Konvičková (26) poprvé od porodů seznámily své holčičky Ruminku (8 měsíců) a Amálku (5 měsíců). A vypadá to, že i ony se okamžitě staly nejlepšími kamarádkami!

Tato informační stránka o Monika Bagárová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Monika Bagárová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes