David Kundrát

Vztahuje se k

MFF KV 2018 je tady! Kdo ze slavných se prošel po červeném koberci?

29.června » Aha!
53. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech právě začíná! Podívejte se do naší galerie, které hvězdy už se prošly po červeném koberci!

Recenze: 1968 očima 50 je večerní vzpomínání z masa a krve, bez patosu

13.června » Blesk.cz
Osmičkový rok, osudový a zlomový. Na něj vzpomíná padesát osobností v nové knize Petra Macka. Bez obalu a zbytečných rekvizit nabízejí večerní posezení nad láhví vína i prožitky, které jsou důvěrně blízké a povědomé.

Svatební fotky Partyšové a Kokty jsou bizarnější než reality show Štiky: Takhle si Gábina nechala od Pepy olizovat bříško

9.června » Super.cz
Dvakrát rozvedená moderátorka Gabriela Partyšová (40) v sobotu slaví 40. narozeniny, což je ideální příležitostí k prozkoumání jejího foto archívu. Vzpomínáte na její svatbu s Josefem Koktou (61) ? Oba by na ni nejraději zapomněli.

Tento muž byl před lety kamarády pravidelně žádán, aby parodoval Gotta: Poznáte ho?

17.května » Super.cz
Našeho nejpopulárnějšího zpěváka Karla Gotta (78) dnes paroduje kdekdo. Někdo lépe, někdo hůře. Vy se s námi teď pojďte podívat na unikátní archivní fotku, na níž se vizuální podobu zpěváka, který začal sbírat první vavříny a ocenění v první polov...

Rozhopsaná Jiřina Bohdalová v akci: Vitální herečku to vždy táhlo na fotbalové hřiště

3.května » Super.cz
S pasivní rolí skandující fanynky se Jiřina Bohdalová (87) nespokojí. Vždy měla slabost pro fotbal a na hřišti mnohokrát zaválela a předvedla svou formu.

Česká televize natočila rozhovor ve vesmíru. Domlouvala ho rok a půl

9.dubna » Blesk.cz
Historický moment se v pondělí krátce po poledni podařil České televizi. Veřejnoprávní médium se poprvé během existence Česka spojilo s posádkou Mezinárodní vesmírné stanice (ISS). Rozhovor s americkým astronautem Andrewem Feustelem vedl moderátor...

Houdová (38) utržená ze řetězu? Připadá si pornograficky! Víme, proč!

5.ledna » Aha!
Helena Houdová tvrdí, že nejlepší je žít takovým živote, ze kterého si člověk nemusí brát dovolenou. Cestuje tedy s dětmi po světě a učí je poznávat krásy života. Jenže i ona občas potřebuje oddech, vyrazila tedy sama na dovolenou. Její cesta je z...

Druhá tvář Hany Gregorové (65) odhalena? Slova, která bodají jako nůž

4.ledna » Aha!
Herečka Hana Gregorová má za sebou poměrně krušné časy. Prožila bolestivý rozchod s partnerem, zbavila se Divadla Radka Brzobohatého a dokonce z něj byla i vyhozena. Zřejmě ji nepotěší ani to, co o jejím odchodu říkají její kolegové s odstupem času.

Seriálová herečka je těhotná ve skutečnosti i v roli. V případě potřeby před kamerou zaskočí její dvojče

19.prosince » Super.cz
Diváci si mohou herečku Sandru Černodrinskou (28) vybavit z Přístavu nebo také z filmu Rafťáci, kde hrála i se svou sestrou, a momentálně natáčí Ordinaci v růžové zahradě, v níž hraje těhotnou ženu v nouzi. Miminko herečka čeká i ve skutečnosti.

A dost! Noid s tím seknul

9.září » Aha!
Zpěvák Václav Noid Bárta prožívá již delší dobu asi nejtěžší období jeho života. Manželka Gábina mu nasadila parohy a opustila ho i s jejich dcerkou Terezkou. Noid už má všeho dost a rozhodl se radikálně změnit svůj životní styl.

Poznali byste ji vůbec? Takhle držela palce svému milému Kájovi před šestnácti lety Ivana Gottová

25.června » Super.cz
Jak to zpívá v jednom ze svých hitů samotný Karel Gott (77) : čas letí jako bláznivý! Od okamžiku, kdy se po boku našeho zpěváka číslo jedna ve společnosti jako jeho nová přítelkyně začala objevovat neznámá dívka Ivana Macháčková (41) , uplynulo j...
Vratislav Brabenec - Český hudebník a literát.
Vincent Navrátil - Český herec

Tato informační stránka o David Kundrát zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "David Kundrát" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes