David Kundrát

Vztahuje se k

11 vítězů Českého slavíka: Letos se k nim Lucie Vondráčková určitě nepřipojí

20.září » Super.cz
Anketa popularity českých hudebních interpretů došla do slepého bodu. Pořadatelé uznali, že je potřeba České slavíka reformovat. Než přijdou s novým konceptem, fanoušci si dají od hlasování pauzu.

10 proměn Ewy Farne: Od náctileté dívenky s rovnátky po plnoštíhlou vdanou paní s boky jako skříň

12.srpna » Super.cz
Populární zpěvačka Ewa Farna (25) slaví v neděli krásné pětadvacáté narozeniny. Je to stále ještě mladice, ale na hudební scéně patří ke zkušeným harcovnicím.

MFF KV 2018 je tady! Kdo ze slavných se prošel po červeném koberci?

29.června » Aha!
53. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech právě začíná! Podívejte se do naší galerie, které hvězdy už se prošly po červeném koberci!

Recenze: 1968 očima 50 je večerní vzpomínání z masa a krve, bez patosu

13.června » Blesk.cz
Osmičkový rok, osudový a zlomový. Na něj vzpomíná padesát osobností v nové knize Petra Macka. Bez obalu a zbytečných rekvizit nabízejí večerní posezení nad láhví vína i prožitky, které jsou důvěrně blízké a povědomé.

Svatební fotky Partyšové a Kokty jsou bizarnější než reality show Štiky: Takhle si Gábina nechala od Pepy olizovat bříško

9.června » Super.cz
Dvakrát rozvedená moderátorka Gabriela Partyšová (40) v sobotu slaví 40. narozeniny, což je ideální příležitostí k prozkoumání jejího foto archívu. Vzpomínáte na její svatbu s Josefem Koktou (61) ? Oba by na ni nejraději zapomněli.

Tento muž byl před lety kamarády pravidelně žádán, aby parodoval Gotta: Poznáte ho?

17.května » Super.cz
Našeho nejpopulárnějšího zpěváka Karla Gotta (78) dnes paroduje kdekdo. Někdo lépe, někdo hůře. Vy se s námi teď pojďte podívat na unikátní archivní fotku, na níž se vizuální podobu zpěváka, který začal sbírat první vavříny a ocenění v první polov...

Rozhopsaná Jiřina Bohdalová v akci: Vitální herečku to vždy táhlo na fotbalové hřiště

3.května » Super.cz
S pasivní rolí skandující fanynky se Jiřina Bohdalová (87) nespokojí. Vždy měla slabost pro fotbal a na hřišti mnohokrát zaválela a předvedla svou formu.

Česká televize natočila rozhovor ve vesmíru. Domlouvala ho rok a půl

9.dubna » Blesk.cz
Historický moment se v pondělí krátce po poledni podařil České televizi. Veřejnoprávní médium se poprvé během existence Česka spojilo s posádkou Mezinárodní vesmírné stanice (ISS). Rozhovor s americkým astronautem Andrewem Feustelem vedl moderátor...

Houdová (38) utržená ze řetězu? Připadá si pornograficky! Víme, proč!

5.ledna » Aha!
Helena Houdová tvrdí, že nejlepší je žít takovým živote, ze kterého si člověk nemusí brát dovolenou. Cestuje tedy s dětmi po světě a učí je poznávat krásy života. Jenže i ona občas potřebuje oddech, vyrazila tedy sama na dovolenou. Její cesta je z...

Druhá tvář Hany Gregorové (65) odhalena? Slova, která bodají jako nůž

4.ledna » Aha!
Herečka Hana Gregorová má za sebou poměrně krušné časy. Prožila bolestivý rozchod s partnerem, zbavila se Divadla Radka Brzobohatého a dokonce z něj byla i vyhozena. Zřejmě ji nepotěší ani to, co o jejím odchodu říkají její kolegové s odstupem času.

Seriálová herečka je těhotná ve skutečnosti i v roli. V případě potřeby před kamerou zaskočí její dvojče

19.prosince » Super.cz
Diváci si mohou herečku Sandru Černodrinskou (28) vybavit z Přístavu nebo také z filmu Rafťáci, kde hrála i se svou sestrou, a momentálně natáčí Ordinaci v růžové zahradě, v níž hraje těhotnou ženu v nouzi. Miminko herečka čeká i ve skutečnosti.

A dost! Noid s tím seknul

9.září » Aha!
Zpěvák Václav Noid Bárta prožívá již delší dobu asi nejtěžší období jeho života. Manželka Gábina mu nasadila parohy a opustila ho i s jejich dcerkou Terezkou. Noid už má všeho dost a rozhodl se radikálně změnit svůj životní styl.
Vratislav Brabenec - Český hudebník a literát.

Tato informační stránka o David Kundrát zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "David Kundrát" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes