Štěpán Zálešák

Related to

„Nový koncept Raiffky je dojemný tak akorát“

13.January » MEDIAR
První Reklamní katovnu 20. let vyhrál nově uvedený komunikační koncept Raiffeisenbank od DDB Prague, s hudbou od Beatles. Zaujala i venkovní plachta Boltu s narážkou na Uber.

„Jen spot pro Albert vidím, lezou na mě Vánoce“

18.November » MEDIAR
První letošní komplet vánoční Reklamní katovnu vyhrává VCCP spotem pro Albert. Předčil Kalamitu od Saatchi & Saatchi pro T-Mobile i Globus, zubatou kapřici Mallu a Zásilkovnu.

„Papírková animace Directu je prostě boží!“

29.July » MEDIAR
"I pojišťovnu můžete mít rádi." Další spoty Directu vystříhané z papíru dostaly v Reklamní katovně vysoké hodnocení. Špatně si nevedla ani Jihlavanka, které jde o mladé "kafaře".

„Volkswagen podle Kaspenu: retro, a přitom fresh jak grep!“

21.July » MEDIAR
Naše reklamní katy tentokrát nejvíc zaujala kombinace archivu automobilky a dotočených záběrů v režii Jana Zajíčka. V závěsu následují tři druhy energie Semtexu od WMC Grey.

„Hezucký je fajn, ale mohl udělat větší divočinu“

3.June » MEDIAR
Ve vyrovnaném souboji v Reklamní katovně vítězí Brain One a Patrik Hezucký v kampani pro CZC.cz. Shodného počtu procent dosáhly kampaně pro Livesport a Kino Světozor.

„Vyhubliny od McCannu nabízí silný citový zásah“

13.May » MEDIAR
U reklamních katů vítězí Vyhublé hračky pro CARE, následuje nový koncept T-Mobilu od Saatchi & Saatchi. Mobil.cz s Jakubem Kohákem od Acomware katy mírně znechutil.

“Škoda, že si kampaň pro HBO užili jen Pražáci”

29.April » MEDIAR
Konektor a jeho guerilla na podporu Hry o trůny reklamní katy zaujala nejvíc. Následují naturalistické vizuály od DDB pro PETA a Hynek Čermák v hokejové kampani pro Tipsport.

“Kofola umí dělat reklamu, na kterou se lidi těší”

15.April » MEDIAR
U reklamních katů boduje příběh lásky dvou chlapců k jedné dívce od WMC Grey. Zaujala i "těžko stravitelná pravda" od McCannu a kampaň k výročí Staropramenu od Future Bakery.

“Pomůže někdo jiný je pravdivý a silný insight”

19.March » MEDIAR
U reklamních katů se tentokrát nad 50 % dostaly dvě kampaně. Vítězí práce Comtech_Can pro Český červený kříž, následována kampaní pro krmivo Brit od Hausgemachtu.

Zlatí v Reklamní katovně jsou mBank a Auto*mat

15.March » MEDIAR
U našich reklamních katů to tentokrát bylo navlas vyrovnané. První místo si dělí Loosers s AZN Kru, těsně následování Geometry Prague pro Opavii a VMLY&R pro SK Slavia Praha.

“U RC Coly je vidět nápad, řemeslo i rozpočet”

13.February » MEDIAR
Suverénním vítězem Reklamní katovny se tentokrát stává WMC Grey s "jižanskou" kampaní pro Royal Crown Colu. Následuje Kaspen se zimními záběry z Rajecké doliny. ING neoslnila.
Alexander Hemala - Český moderátor

Tato informační stránka o Štěpán Zálešák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Štěpán Zálešák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes