Andrea Kalousová

Related to

Kazma doprovodil na akci svou sexy Missku, která prozradila, jestli se za svého kluka občas nestydí

26.November » Super.cz
Moderátor a bavič Kamil Bartošek známý jako Kazma Kazmitch (34) se příliš často po boku své krásné přítelkyně a bývalé Miss Andrey Kalousové ve společnosti neobjevuje. Pro tentokrát ale udělali výjimku a dorazili na charitativní akci, do které se ...

Známé české bohyně to pořádně roztočily v rámci projektu Jsem žena #jsembohyne

21.November » Tojesenzace.cz
Charitativní projekt Jsem žena #jsembohyne spojil třináct inspirativních českých žen s cílem solidárně pomoci ženám, které se ocitly v obtížné životní situaci.

Česká Miss World se koupala s čepicí na hlavě v ruském jezeře! Venku bylo minus 15 stupňů

10.November » Super.cz
Zatímco většina celebrit si odletěla z Čech prodloužit léto do teplých krajů, modelka a Česká Miss World 2015 Andrea Kalousová vyrazila do ještě větší zimy. Odletěla na Sibiř. A předvedla, že je pořádně otužilá.

Jede dál i s fialovým zadkem. Modelka Andrea Kalousová má ke zhýčkané slečince daleko

4.October » Žena-in.cz
Třiadvacetiletá modelka Andrea Kalousová se v životě opravdu nenudí. I díky svému příteli, kterým je Kamil Bartošek alias Kazma, ho má plný adrenalinu a vzrušení. Občas si sice natluče zadek, ale zvedne se a jede dál.

U silnice vznikl rybník!

6.August » Ahaonline.cz
Veliká laguna vody se vytvořila v lese u obchvatu Třemošné na Plzeňsku. Důvodem bylo prasklé vodovodní potrubí.

Jak vypadal Kazma jako náctiletý? Tahle fotka vás dostane

28.July » eXtra.cz
Kamil Bartošek (34) alias Kazma se na sociální síti pochlubil fotkou, na které byl ještě jako náctiletý. Na snímku je zachycen s jeho bratrem Adamem.

Foto: Sexy Česká Miss World 2015 líbá svou kamarádku v bazénu na Ibize

Česká Miss 2015 Andrea Kalousová zveřejnila sexy fotky ze své dovolené na ostrově Ibiza. Přiletěla tam za svou kamarádkou.

Všichni se jí ptají na slavnou zpěvačku! Co má finalistka České Miss Tereza Bagarová společného s neméně krásnou Monikou?

26.June » Super.cz
Finalistka České Miss 2019 Tereza Bagarová často dostává otázky, zda je v přízni se zpěvačkou Monikou Bagárovou . A také slýchá, že je velmi podobná modelce a České Miss World 2015 Andree Kalousové .

Miss World Andrea Kalousová: Natloukla si zadek!

26.June » Aha!
Na plavky bude muset asi nějakou dobu zapomenout! Jízda na elektrické jednokolce se Andree Kalousové (22) vymstila v takové podobě, že momentálně sotva chodí a hlavně si nesedne!

Chytala snad zajíce? Kazmova holka Andrea Kalousová si ošklivě natloukla zadek

24.June » eXtra.cz
Není to ani měsíc, co se známý bavič Kazma (34) zranil na elektrické jednokolce. Při pádu z ní si ošklivě zlomil ruku, kvůli čemuž strávil dva týdny v nemocnici. Na stejný druh zábavy nyní doplatila i jeho přítelkyně Andrea Kalousová (22), jejíž z...

Zraněný Kazma budí rozruch: Přišla návštěva a začaly se dít věci!

4.June » stars24.cz
Internetový bavič Kamil Bartošek alias Kazma mohl po operaci zlomené ruky konečně přivítat na pokoji návštěvu. Fotka s přítelkyní Andreou Kalousovou však vzbudila jen velký rozruch. Chce si z nás Kazma zase vystřelit?

Je Andrea Kalousová těhotná, nebo jde o Kazmovinu? Na internetu se objevila spekulativní fotka

29.May » eXtra.cz
Na sociální síti Andrey Kalousové (22) se objevila fotka, která dala fanouškům podnět ke spekulacím, zdali není kráska těhotná. Na snímku je s přítelem Kazmou (34) a ten ji drží za břicho. Vypadá to jako typická maminkovská fotka. Kde je ale pravda?
Ladislav Ondřej - Český herec
Jan Charouz - Český závodní jezdec

Tato informační stránka o Andrea Kalousová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Andrea Kalousová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes