Monika Mašíková

Vztahuje se k

Koalice pro Pardubice chce lepší podmínky pro nemocné

16.srpna » Pardubický deník
Pardubice – Kandidáti koalice pro Pardubice ve čtvrtek představili několik cílů svého programu v oblasti zdravotnictví a bezpečnosti. Jedním z nich je zlepšení dostupnosti lékařské pohotovosti.

Jak jsme žili v Československu: Představíme obec Spojil

16.srpna » Pardubický deník
Pardubicko – V letošním roce si připomínáme stoleté výročí od vzniku Československa. K oslavám se připojuje i váš Deník, a to unikátním projektem Jak jsme žili v Československu.

Sportovní park dnes hostí veletrh sociálních služeb

15.srpna » Pardubický deník
Pardubice – V krajském městě pokračuje Sportovní park Pardubice 2018. Ve středu bude jeho součástí také veletrh sociálních služeb. Na jednom místě – přímo na zelené ploše v parku Na Špici, se představí celkem dvaadvacet poskytovatelů nejrůznějších...

V parku Na Špici se představí i atleti Bez Bariér

10.srpna » Pardubický deník
Pardubice - Ve Sportovním parku Pardubice 2018, který začíná tuto sobotu, se můžete seznámit s desítkami sportovních disciplín.

Jak jsme žili: Dolní Roveň

10.srpna » Pardubický deník
Pardubicko - Dolní Roveň leží asi pět kilometrů od Holic. Je rozložena podél potoka Lodrantky. Obec se skládá ze čtyř sloučených obcí, a sice Dolní Rovně, Horní Rovně, Komárova a Litětin. Celkem zde žijí asi dva tisíce obyvatel.
Seznam.cz - Internetová společnost

Tato informační stránka o Monika Mašíková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Monika Mašíková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes