Michaele Matthews

Vztahuje se k

Štybar vyhrál bodovací soutěž. Mohorič celkovým vítězem

19.srpna » RoadCycling.cz
BinckBank Tour skončila napínavou klasikářskou etapou do Geraardsbergenu. Celkové vítězství nakonec těsně uhájil Matej Mohorič, pouze 5 sekund před Michaelem Matthewsem. Zdeněk Štybar dojel na třetím místě a vyhrál bodovací soutěž.

Znovu třetí. Štybar zopakoval na Binck Bank Tour v Nizozemsku čtvrteční výsledek

18.srpna » Aktuálně.cz
Český cyklista Zdeněk Štybar obsadil v šesté etapě Binck Bank Tour třetí místo. V cíli nestačil na Gregora Mühlbergera a Tima Wellense.

Štybar zopakoval na cyklistické Binck Bank Tour třetí místo v etapě

18.srpna » iDNES.cz
Zdeněk Štybar dojel třetí v 6. etapě cyklistického závodu Binck Bank Tour a na podniku World Tour tak zopakoval umístění ze čtvrtka, kdy se dostal na stupně vítězů poprvé v sezoně. Vedení v průběžném pořadí uhájil před nedělní závěrečnou etapou Sl...

Další bedna pro Štybara. Český jezdec na Binck Bank Tour skončil opět třetí

18.srpna » ČT24
Třetí místo je Zdeňku Štybarovi na závodě Binck Bank Tour souzeno. Dojel si pro něj ve čtvrtek a stejný počin zopakoval také v šesté etapě podniku World Tour. Vedení v průběžném pořadí uhájil před závěrečným dnem Slovinec Matej Mohorič.

Matthews slaví podruhé. Na pásce porazil Boassona Hagena a Degenkolba

18.července » ČT24
Le Puy-en-Velay – Svou druhou etapu na Tour de France vyhrál Michael Matthews. V těsném sprintu porazil Edvalda Boassona Hagena a Johna Degenkolba. Australan se navíc přiblížil v bodovací soutěži na 29 bodů Marcelu Kittelovi. Z favoritů ztratil v ...

Sagan drtil soupeře, i když mu ve spurtu selhal pedál. Pohádky mají šťastný konec, jásal

4.července » Sport.cz
Spurtérský fantóm Peter Sagan na Tour zase řádil. V pondělní třetí etapě si dojel na slavném závodě již pro osmý triumf. V hromadném dojezdu kraloval, přestože se nevyvaroval technické i taktické chyby.

Sagan vyhrál klasikářskou etapu do Longwy

3.července » RoadCycling.cz
Mistr světa Peter Sagan (BORA-hansgrohe) zvítězil ve třetí etapě Tour de France s cílem v Longwy. Sagan v těžkém dojezdu do prudkého stoupání porazil Michaela Matthewse (Sunweb) a Daniela Martina (Quick-Step Floors).

Časný útok, vykoplá tretra a přece triumf. Sagan už na Tour opět vítězí

3.července » iDNES.cz
Poosmé v kariéře je Peter Sagan vítězem etapy na Tour de France. Slovenský cyklista týmu Bora triumfoval na výbušném cílovém stoupání ve francouzském městě Longwy před Michaelem Matthewsem ze Sunwebu a Danem Martinem z Quick-Stepu.

Sagan rozdílem třídy! Famózním spurtem ve Švýcarsku deklasoval soupeře

14.června » iDNES.cz
Tak tomu se říká dominantní spurt. Peter Sagan jej předvedl v závěru 5. etapy závodu Kolem Švýcarska a nikdo, naprosto nikdo neměl nárok mu stačit.

Baskicko: Kreuziger útočil, Roglič vyhrál, Contador upadl a řešil defekty

7.dubna » iDNES.cz
Pod vrcholem stoupání Vivero, posledního kopce na trase, se od čelní skupiny odpoutal Roman Kreuziger a pokusil se ve 4. etapě cyklistického závodu Kolem Baskicka o sólový útok. Ten však trval jen necelý kilometr. Další články k t...

Baskicko: Kreuziger útočil, Roglič vyhrál, Contador upadl a řešil defekty

6.dubna » iDNES.cz
Pod vrcholem stoupání Vivero, posledního kopce na trase, se od čelní skupiny odpoutal Roman Kreuziger a pokusil se ve 4. etapě cyklistického závodu Kolem Baskicka o sólový útok. Ten však trval jen necelý kilometr. Další články k tématu: De la Cruz...

Sunweb představil své tři týmy

7.ledna » RoadCycling.cz
Holandský tým s německou licencí a novým sponzorem a jménem ukázal hned tři týmy - mužský WorldTour, mužský podpůrný a elitní ženský tým.
Marcel Kittel - Německý cyklista
Petr Vakoč - Český cyklista
Romain Bardet - Francouzský silniční cyklista
Peter Sagan - Slovenský cyklista
Zdeněk Štybar - Český silniční cyklista a cyklokrosař

Tato informační stránka o Michaele Matthews zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michaele Matthews" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes