15
new stories - click to show

Miroslav Matušovič

Related to

Neodpustitelné přestupy. 8 bývalých ikon Baníku, které odešly z Ostravy do Sparty

23.September » SportRevue.cz
Sparta je českým velkoklubem. Ačkoliv v posledních letech vládnou domácí ligové scéně plzeňská Viktorka a Slavia, nejlepší tuzemské hráče lákal, láká a bude lákat tým z Letné.

Baník v křeči. Vrbu takhle neznám, někdy upouští páru až příliš, tvrdí Komňacký

7.September » Aktuálně.cz
Po příchodu Pavla Vrby čekali nejodvážnější fanoušci Baníku snad útok na titul. Zatím ale zažívají zklamání a jejich vysněný kouč zápolí s nervozitou.

Porevoluční majitelé Baníku: od šachty přes průšvihy až k srdcaři Brabcovi

7.September » iSport.cz
Baník slaví sto let, podívejme se na posledních třicet. Na porevoluční období, které s hornickým klubem zamávalo. Skončila totiž podpora šachty a nastaly složité časy. To sice Ostravští zvládli díky Aloisi Hadamczikovi, ale špatné hospodaření jeho n…

Porevoluční majitelé Baníku: od šachty přes průšvihy až k Brabcovi

7.September » iSport.cz
Baník slaví sto let, podívejme se na posledních třicet. Na porevoluční období, které s hornickým klubem zamávalo. Skončila totiž podpora šachty a nastaly složité časy. To sice Ostravští zvládli díky Aloisi Hadamczikovi, ale špatné hospodaření jeho n…

Městský fotbalový klub Havířov oslaví sto let od svého založení

27.August » TV Polar
Městský fotbalový klub se připravuje na velký den. 10. září totiž Indiáni oslaví sto let od svého založení. Celodenní program bude velkolepý.

FOTO: Svátek na Vysočině. Kromě nadějí z Prahy přijeli i Švancara a Matušovič

1.May » Deník.cz
Poslední dubnový den ožily Okříšky, městys ležící zhruba deset kilometrů od Třebíče, fotbalovým ruchem. Místní oddíl SK Huhtamaki Okříšky v sobotu pořádal 38. ročník dnes již věhlasného mezinárodního turnaje přípravek Memoriál Štěpána Maruše.

Matušovič už zase střílí góly. Je mi putna, jestli je to divize nebo okres, říká

20.April » Deník.cz
/VIDEO, FOTO/ Před sedmnácti lety dal svůj první gól ve fotbalové Lize mistrů slavnému Ajaxu Amsterdam, o víkendu skóroval dvakrát do sítě Baníku OKD Doubrava. Trojnásobný mistr české ligy Miroslav Matušovič se radoval stejně jako tenkrát.

Smutné konce patriotů. 5 hráčů Baníku Ostrava, kteří z klubu odešli ve zlém

27.September » SportRevue.cz
Kádrem Baníku Ostrava v posledních letech prošla řada skvělých fotbalistů. K několika z nich si fanoušci z Bazalů vytvořili nadstandardní vztah. O to těžší pak bylo, když jejich „miláčci“ ze Slezska ...

Městský fotbalový klub v Havířově už trénuje opět naplno, děti se těší na turnaje

12.May » TV Polar
V odpoledních hodinách už je na městském fotbalovém stadionu opět živo. Děti opět pravidelně trénují a těší se, že už brzy zažijí i nějaké přátelské zápasy.

Případ Karlsson. Kotal ho obrodil, pak přidusil. Experti: Patří na křídlo

8.February » iSport.cz
Kdepak České Budějovice, David Moberg Karlsson by chtěl týden co týden být v Olomouci. Právě Haná je pro drobného Švéda půda zaslíbená. Před rokem ho proti Sigmě na křídle úspěšně rehabilitoval Václav Kotal, v neděli na té samé pozici pro změnu skvě…

Amatérští sportovci trpí. Trénovanost upadá a zranění se množí

14.January » ČRo Ostrava
Za celý loňský rok odehrály týmy v nižších fotbalových soutěžích jen třetinu toho co normálně. Navíc dost podstatnou část roku fotbalisté ani nemohli trénovat.

Dovedl Baník k titulu, hrál Ligu mistrů ve Spartě. Kde je Matušovičovi konec?

18.December » SportRevue.cz
Sejde z očí, sejde z mysli… Kdyby tuto větu někdo řekl Miroslavu Matušovičovi v roce 2004, asi by se na něj jen usmál a myslel by si svoje. Tehdy byl na vrcholu a plánoval hvězdnou budoucnost. Vše ...

Tato informační stránka o Miroslav Matušovič zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miroslav Matušovič" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes