15
new stories - click to show

Ludmila Mecerodová

Related to

DVEŘE DOKOŘÁN s Romanou a Lídou

Ve čtvrtek 1. dubna se v 18 hodin na našem Facebooku opět otevřou Dveře dokořán, tentokrát s herečkami Romanou Chvalovou a Ludmilou Mecerodovou.

Z dramaturgického archivu

Přijměte naše pozvání do divadelního archivu a společně si připomeňme inscenace, které se zapsaly do našich srdcí... Dnes zavzpomínáme na Pokrevní bratry!

Jsem šťastná, že můžu hrát...

... říká Ludmila Mecerodová, stálice našeho souboru, která byla při příležitosti 110. výročí divadla oceněna pamětní broží.

Pardubice hrají (v) Chrudimi v Divadle Karla Pippicha

31.December » Chrudimské noviny
Chrudim – Již začátkem ledna, přesně ve čtvrtek 16. ledna od 19 hodin, se představí Východočeské divadlo Pardubice chrudimským divákům tanečně hereckou inscenací Tančírna. Plno historických drobných scén si znalý divák historie vychutná při poslec...

Slavnostní galavečer ke 110. výročí VČD

Ve středu 11. prosince jsme si v Městském divadle připomněli významné jubileum pardubického divadelního stánku.

Divadelní komedie Z postele do postele

14.January » Chrudimské noviny
Chrudim - Východočeské divadlo Pardubice se poprvé letos představí v Divadle Karla Pippicha v úterý 15. ledna v 19 hodin, kdy uvede vztahovou divadelní komedii Z postele do postele. V originálu se tato hra jmenuje Bedroom Farce, doslova Postelová ...

Tato informační stránka o Ludmila Mecerodová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ludmila Mecerodová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes