15
new stories - click to show

Emily Medková

Related to

Komunisté, povodeň, pandemie. Medkovo umění naráží, objevte ho na snímcích

24.February » Seznam Zprávy
Jedinečná retrospektiva díla Mikuláše Medka v Národní galerii se ve čtvrtek konečně otevře veřejnosti. Podívejte se, na co se můžete těšit.

Nahý v trní. S Adélou Procházkovou o výstavě Mikuláše Medka a sporech kolem ní

14.December » Deník Referendum
Adéla Procházková je nakladatelská redaktorka a také vnučka Mikuláše Medka, která se podílela na zpracování kompletního soupisu jeho díla. V rozhovoru hovoří otevřeně o velké výstavě pořádané Národní galerií a sporech, jež ji provázely.

Komunisté, povodeň, pandemie. Medkovo umění naráží, objevte ho na snímcích

2.December » Seznam Zprávy
Jedinečná retrospektiva díla Mikuláše Medka v Národní galerii se ve čtvrtek konečně otevře veřejnosti. Podívejte se, na co se můžete těšit.

Opakovaná adorace dáviče obrazů

12.October » Artalk.cz
Před měsícem otevřená retrospektiva Mikuláše Medka ve Valdštejnské jízdárně je vzhledem k současným opatřením proti šíření koronaviru ode dneška uzavřená veřejnosti, připomeňme si ji tedy alespoň v recenzi od Martina Vaňka. Podle něj výstava naplň...

Národní galerie přišla o část Medkovy výstavy. Vladimír Železný z ní stáhl 11 děl

7.October » Aktuálně.cz
V katalogu Národní galerie neuvedla, od koho si půjčila Medkův nejdražší obraz. Majitel Vladimír Železný ho s 10 dalšími díly z výstavy odstranil.

Mikuláš Medek jako vůdčí osobnost

17.September » Novinky.cz
Retrospektivní výstava malíře Mikuláše Medka (1926 – 1974), kterou pražská Národní galerie otevřela v pátek 11. září, patří k nejrozsáhlejším samostatným výstavám umělce druhé poloviny dvacátého století, jakou kdy tato instituce uspořádala. K vidě...

Toyen a Emila Medková v brazilském magazínu Agulha Revista de Cultura

13.January » Literární noviny
Latinská Amerika, zejména její aktivní umělci a umělecké tvorbě nakloněná veřejnost, byla po celý rok 2019 v příjemném závoji entuziasmu podníceného 100. výročím vzniku surrealismu. V Kostarice a Chile uspořádali přední umělecké osobnosti soudobéh...

Emila Mládková / Fotografie

30.August » Informuji.cz
Výstava představuje průřez celoživotní tvorbou Emily Medkové, jedné z... | Příbram - (2019-09-06 00:00:00 - 2019-10-13 00:00:00)

Dva unikátní Medkovy obrazy v Arthouse Hejtmánek

26.April » Protext
Praha 26. dubna 2019 (PROTEXT) - V USA byl nedávno vydražen dosud nezvěstný obraz Mikuláše Medka: Akce II (Vlna), 1956, 130 X 162 cm, olej na plátně, v přepočtu za 24,4 milionu korun. Jedná se tedy o nejdražší dílo českého poválečného umění vůbec....
Martin Stranka - Český fotograf
Dušan Šimánek - Český fotograf

Tato informační stránka o Emily Medková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Emily Medková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes