15
new stories - click to show

Phoenix Mercury

Related to

Hanušová si po konci v USK našla francouzské angažmá, zatím jako záskok

19.August » iDNES.cz
Alena Hanušová bude po odchodu z USK Praha působit v basketbalovém klubu BLMA, sídlícím ve francouzském Montpellieru. Devětadvacetiletou českou reprezentantku přivedl jako dočasnou náhradu za Američanku Niu Coffeyovou působící v zámořské WNBA.

Posluchači Queen pozor! Porovnejte váš hlas v aplikaci FreddieMeter s hudební legendou

15.November » mobilenet.cz
Webová aplikace je optimalizovaná pro Android, iOS i desktop FreddieMeter analyzuje, jak moc je váš hlas podobný hlasu Freddieho Mercuryho Aplikace má sociální přesah a má pomoci zvýšit povědomí o HIV/AIDS

Půvabná iluze. Klon Freddieho Mercuryho vyprodává O2 arenu

12.November » Novinky.cz
Je to jen kopie, iluze Freddieho Mercuryho na pódiu, přesto vyprodá O2 arenu. Revival Queenie se svou show Queen Relived 2020 přidává ke koncertu 15. května 2020 ještě jeden 16. května.

Queenie mají obrovský úspěch, těšte se na druhý koncert v O2 areně

11.November » MusicWeb.cz
Fanoušci hudební legendy Freddieho Mercuryho a skupiny Queen mohou v květnu zažít megakoncert Queen Relived 2020 v O2 areně hned dvakrát po sobě. Pro velký zájem o vstupenky přidávají organizátoři v sobotu 16. května 2020 další show. Jedna z nejle...

Freddie Mercury by oslavil 73. narozeniny

30.August » Týden.cz
Charitativní organizace Mercury Phoenix Trust byla založena členy kapely Queen Brianem Mayem a Rogerem Taylorem a jejich manažerem Jimem Beachem jako vzpomínka na Freddieho, jejím účelem je podpora globálního boje proti HIV/AIDS.

Hard Rock Cafe vzpomene na Freddieho Mercuryho

30.August » Novinky.cz
Hard Rock International letos opět připomene zpěváka britské skupiny Queen Freddieho Mercuryho. Tentokrát je připravená týdenní akce Freddie for a Week. Slavit se bude i v pražském Hard Rock Cafe.

Asistent Freddieho Mercuryho míří do českých škol. AIDS stále zabíjí, připomene žákům

29.January » Aktuálně.cz
Bývalý osobní asistent zpěváka britské skupiny Queen Peter Freestone chce české žáky varovat před nákazou smrtelným virem HIV.
Brian May - Britský rockový kytarista
Bryan Singer - Americký režisér
Rod Stewart - Britský zpěvák

Tato informační stránka o Phoenix Mercury zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Phoenix Mercury" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes