Radek Škeřík

Vztahuje se k

Samotná muzika je jako syrové maso. Aranžér z ní dělá tatarák

13.února » ČRo Pardubice
Hudba a Radek Škeřík patří k sobě. Tenhle muž spolupracuje se skupinou Pirate Swing Band, s pardubickým i královéhradeckým divadlem. Svůj podíl má taky na některých hudebních dílech Divadla Semafor.

Hoří, má panenko! Pardubické divadlo uvede Formanovu komedii

1.prosince » Týden.cz
Postavy slavného filmu české nové vlny Hoří, má panenko! režiséra Miloše Formana znovu vystoupí před diváky Východočeského divadla v Pardubicích. Komedie podle dramatizace Vladimíra Morávka bude mít premiéru 3. prosince.

Piráti swingu zahrají s Tonyou Graves a Ondřejem Rumlem! Poprvé v Praze a Brně

4.října » MusicWeb.cz
Pirate Swing Band je sedmnáctičlenný bigband z Pardubic, který pod taktovkou aranžéra Radka Škeříka a zpěváka Jiřího Ševčíka brázdí pódia již šestým rokem. Jak název napovídá, cílem projektu je přiblížit širšímu publiku swingovou hudbu prostřednic...

Zlínský nadjezd částečně uzavřeli. Denně přes něj projede přes 17 tisíc vozidel

15.července » Zlínský deník
Zlín /VIDEO/ – Více než čtyřměsíční dopravní potíže mají před sebou řidiči ve Zlíně. Kvůli opravě už v pátek silničáři částečně uzavřeli třicet let starý nadjezd v ulici Gahurova, který představuje hlavní dopravní tepnu na největší městské sídlišt...

Tato informační stránka o Radek Škeřík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radek Škeřík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes