Anna Hlaváčková

Related to

Jsem šťastná, že můžu hrát...

... říká Ludmila Mecerodová, stálice našeho souboru, která byla při příležitosti 110. výročí divadla oceněna pamětní broží.

Ondřej ©těfaňák v Pardubicích připravuje scénické čtení hry Magic Afternoon

9.January » Divadlo.cz
První novoroční scénické čtení v rámci cyklu INprojekty, který na komorní Malé scéně ve dvoře už téměř deset let uvádí Východočeské divadlo Pardubice, představí

Pardubačka v divadle – i v Hradci! (No. 6)

Od čtenáře -- Jako poslední ochutnávku sezóny z cyklu INprojektů připravila Malá scéna VČD Pardubice v područí dramaturgyně Anny Hlaváčkové ve spolupráci s režisérkou Viktorií Vášovou scénické čtení hry Iluze ruského autora Ivana Vyrypajeva.

Reľisérka Viktorie Váąová představí v Pardubicích Vyrypajevovu komedii Iluze

5.April » Divadlo.cz
Cyklus INprojekty, představující formou scénických čtení novinky světové dramatické literatury, uvádí Východočeské divadlo Pardubice již téměř deset let. Pro

Východočeské divadlo uvede komedii Velká bankovní loupež

22.March » Týden.cz
Východočeské divadlo v sobotu poprvé uvede komedii Velká bankovní loupež, jejímiž autory jsou Henry Lewis, Jonathan Sayer a Henry Shields. Diváky baví od roku 2016 v Londýně a stala se už třetím velkým úspěchem trojice mladých britských autorů, za...

Pardubačka v divadle – i v Hradci! (No. 4)

11.March » Divadelní noviny
Od čtenáře -- V pondělí 4. března přivítali pardubičtí na prknech Malé scény Východočeského divadla scénické čtení hry Lajka Davida Košťáka. Uvedena byla v rámci INprojektů, pro něž dramaturgyně Anna Hlaváčková pečlivě vybírá nadějné autory.

Robert Bellan o Velké bankovní loupeži

23. března uvedeme poprvé v České republice komedii Velká bankovní loupež! Co o ní říká režisér inscenace Robert Bellan?

Velká bankovní loupež na zkušebně i v dílnách

5. února jsme začali zkoušet novou komedii, která vás bude od 23. března bavit na velkém jevišti Městského divadla.

Tato informační stránka o Anna Hlaváčková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Anna Hlaváčková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes