15
new stories - click to show

Michal Przebinda

Related to

Hledání štěstí v neštěstí a naděje v beznaději. Příběhy Jana Trefulky

21.November » ČRo
Poslechněte si pětici povídek českého literárního kritika, publicisty, prozaika, ale i moravského patriota, od jehož smrti uplynulo právě 10 let. Tvorba Jana Trefulky je však nadále současná, snad i nadčasová. On-line po dobu čtyř týdnů po odvysílán…

Momentky z premiéry KALIFORNSKÉ MLHY

O víkendu 8. a 9. října jsme na Malé scéně uvedli slavnostní premiéry napínavé hry amerického dramatika Stephena Sachse Kalifornská mlha...

FOTO: Bouřlivý duel. Divadlo chystá na Malé scéně první premiéru sezony

6.October » Pardubický deník
První premiérou nové divadelní sezony bude v sobotu hra amerického dramatika Stephena Sachse Kalifornská mlha, kterou Východočeské divadlo Pardubice (VČD) uvede na Malé scéně ve dvoře. Režie se ujal Michal Przebinda, který v minulosti působil v pard…

Premiéry KALIFORNSKÉ MLHY už tento víkend!

O víkendu 8. a 9. října uvedeme na Malé scéně první novinku stávající sezóny – napínavou hru Kalifornská mlha. Nedělní premiéru navíc obohatí koncert jazzmana Michala Žáčka!

MICHAL PRZEBINDA nejen o Kalifornské mlze

Herec a režisér Michal Przebinda u nás právě inscenuje hru Kalifornská mlha, která bude mít 8. října premiéru. Co o ní i o sobě říká, si můžete přečíst v následujícím rozhovoru...

Do dílen se snesla KALIFORNSKÁ MLHA

V dílenském dvoře byla představena výtvarná podoba chystané premiéry hry Kalifornská mlha, kterou uvedeme 8. října na Malé scéně.

Do dílen se snesla KALIFORNSKÁ MLHA

V dílenském dvoře byla představena výtvarná podoba chystané premiéry hry Kalifornská mlha, kterou uvedeme 8. října na Malé scéně.

Začali jsme zkoušet KALIFORNSKOU MLHU

Ve středu 15. června se na startovní čáru postavil inscenační tým první novinky příští divadelní sezóny, která bude mít premiéru 8. října na Malé scéně ve dvoře.

Strašidelný román v Poediu v klubu

Ve čtvrtek 9. června vám představíme ukrajinský román Moskoviáda s podtitulem Strašidelný román. Číst z něj budou Radek Žák, Romana Chvalová a Michal Przebinda.

Herbert George Wells: Jak to opravdu bylo s Pyecraftem

18.April » ČRo Olomouc
Pan Pyecraft trpí morbidní tloušťkou, jíž se chce zbavit za každou cenu. Podaří se mu to? Pokud ano, za jakou cenu? Poslechněte si humorný příběh v Setkání s literaturou.

Vzpomínání s Ludmilou Mecerodovou

Lída Mecerodová je bezmála 50 let u divadla (od roku 1979 v Pardubicích) a to už stojí za pár vzpomínek…

Tato informační stránka o Michal Przebinda zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michal Przebinda" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes