Kristýna Plesková

Vztahuje se k

Ještě se potkáme v premiéře mladých herců

25.června » Orlický deník
Pardubice - Premiéra inscenace Ještě se potkáme na velké scéně Východočeského divadla Pardubice v neděli představila první autorskou hru Kristýny Pleškové. Inscenaci podle jejího scénáře nastudovalo Mladé divadelní studio LAIK v režii Zdeňka Rumpíka.

Divadelní studio LAIK uvede autorskou hru Ještě se potkáme

20.června » Týden.cz
Mladé divadelní studio LAIK, které působí při Východočeském divadle v Pardubicích, uvede v neděli 24. června v Městském divadle další premiéru. Začínající herci nazkoušeli autorskou hru Ještě se potkáme, kterou jim "na tělo" napsala dramaturgyně s...

Mladí amatérští herci uvedou autorskou hru Ještě se potkáme

20.června » prvnizpravy.cz
Mladé divadelní studio LAIK uvede v neděli 24.června v pardubickém Městském divadle další premiéru – tentokrát začínající herci nazkoušeli autorskou hru Ještě se potkáme.

Studio LAIK při Východočeském divadle Pardubice nastudovalo autorskou hru Ještě se potkáme

20.června » Regiony 24.cz
Mladé divadelní studio LAIK uvede v neděli 24. června v Městském divadle další premiéru – tentokrát začínající herci nazkoušeli autorskou hru Ještě se potkáme, kterou jim přímo na tělo napsala dramaturgyně studia Kristýna Plešková.

Ještě se potkáme – novinka studia LAIK

Mladé divadelní studio LAIK uvede v neděli 24. června v Městském divadle premiéru autorské hry Kristýny Pleškové Ještě se potkáme.

Kabinet uvádí kolekce šperků Cosmic a Primavera

14.dubna » DesignMagazin.cz
České studio Kabinet, které tvoří dvě designérky Kristýna Plesková a Pavlína Bubnová, představuje dvě nové kolekce šperků. Porcelánovou Primavera i galaktickou Cosmic můžete vyzkoušet až do neděle 16. dubna v Tančícím domě na Prague Design Week 2017.

Festival smíchu ovládl Poprask na laguně, uspěl i Shakespeare a Divadlo ABC

31.ledna » iDNES.cz
Slavnostním Galavečerem smíchu, kterým provázeli herci Milan Němec a Lucie Zedníčková, skončil v pondělí večer v Pardubicích 17. ročník Festivalu smíchu. Ačkoli se soutěže zúčastnilo sedm divadel, bodovala jen tři. Další články k tématu: Pardubick...

Králem festivalu je Poprask na laguně. Uspěl i Shakespeare a Divadlo ABC

31.ledna » iRegiony Impuls
Slavnostním Galavečerem smíchu, kterým provázeli herci Milan Němec a Lucie Zedníčková, skončil v pondělí večer 17. ročník Festivalu smíchu. Ačkoli se soutěže zúčastnilo sedm divadel, bodovala jen tři.

"V šatně mám stále své jméno na věšáku," říká Hrubý

24.ledna » Kultura Deník.cz
Pardubice – Jednou Pardubák, navždy Pardubák. Ačkoliv je to už řadu let, kdy byl Martin Hrubý v angažmá ve Východočeském divadle, stále se sem rád vrací.
Lucie Zedníčková - Česká herečka

Tato informační stránka o Kristýna Plesková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kristýna Plesková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes