Bohumil Kafka

Related to

Hrr na ně... ozývalo se před 600 lety na Vítkově. Hrstka husitů zvítězila nad přesilou křižáků

14.July » Rádio Praha
Pražský Vítkov, neděle odpoledne, 14. červenec 1420. Proti sobě stálo 7 až 8 tisíc křižáků a pár desítek husitů. V jejich prospěch rozhodla jediná hodina boje.

Komentovaná vycházka Střešovicemi

1.June » MujTip.Info
Ve čtvrtek 11.června proběhne v Praze komentovaná vycházka s názvem Od Müllerovy vily za umělci Střešovic. Vycházka povede blokem vil, které byly budovány Stavebním družstvem výtvarných umělců a spisovatelů, mezi které patří vila Emila Filly, Vinc...

Největší jezdecká socha v republice stojí v Praze na vrchu Vítkově. Představuje Jana Žižku

21.May » ČRo Pardubice
Monumentální, 22 metry vysoký pomník o celkové váze 16,5 tuny od sochaře Bohumila Kafky byl odhalen na pražském vrchu Vítkově 14. července 1950, v den výročí bitvy, která se na tomto místě odehrála roku 1420. Husité v ní pod vedením Jana Žižky zví...

Sen ve snu ve Veletržním paláci

19.May » Artalk.cz
Josef Bolf, Adolf Born, Alén Diviš, Tereza Eisnerová, Jakub Gajdošík, Matouš Háša, Jan Hísek, Kryštof Hošek, Jakub Janovský, Bohumil Kafka, Krištof Kintera, František Kobliha, Běla Kolářová, Jan Konůpek, Jan Kotík, Alfred Kubin, Otakar Kubín (Coub...

Praha 6 zve na další komentovanou procházku

8.February » Pražský patriot
Od secese přes nádraží k místu vzniku soch Žižky i Stalina. Dalším fenoménem prvorepublikové zástavby v Bubenči je secese.

Zastávka Rožnov je dočasně zrušena, důvodem je rekonstrukce Lidické

21.September » Budějcká Drbna
Zastávka Rožnov je od dnešního dne z obou směrů dočasně zrušena. V provozu by měla být zase od pondělního dne. Omezení platí pro linky sedm a pět.

Sochařský ateliér v Kafkově vile znovu ožil: biOrganica tam otevřela showroom luxusní BIO kosmetiky!

8.June » Tojesenzace.cz
V sochařském ateliéru v unikátní Kafkově vile, rodinném domě sochaře Bohumila Kafky a jeho ženy Berty v Praze Na Ořechovce, byl 22.

Ateliér biOrganica v Kafkově vile se dočkal otevření, nenechala si ho ujít řada celebrit

6.June » Jo magazín
V sochařském ateliéru v unikátní Kafkově vile, rodinném domě sochaře Bohumila Kafky a jeho ženy Berty v Praze Na Ořechovce, byl 22. [...] Více ... Zdroj

BiOrganica otevřela showroom exkluzivní BIO kosmetiky v sochařském ateliéru uvnitř Kafkovy vily

3.June » Móda
V sochařském ateliéru uvnitř Kafkovy vily, rodinném domě sochaře Bohumila Kafky a jeho ženy Berty v Praze na Ořechovce, byl slavnostně otevřen ateliér biOrganica – showroom exkluzivní BIO kosmetiky.

Komentovaná vycházka – Od Müllerovy vily do zahradního města

4.March » Informuji.cz
Vycházka provede účastníky částí Ořechovky. Osvětlí vývoj a historii... | Praha 6 - (2019-04-16 17:00:00 - 2019-04-16 00:00:00)

Tato informační stránka o Bohumil Kafka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Bohumil Kafka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes