Hana Horáková

Vztahuje se k

Soutěž k NBL – 22. 12.

22.prosince » ČT24
Sledujte s námi letošní Kooperativa Národní basketbalovou ligu a vyhrajte ceny od STR8, stačí správně odpovědět na naše otázky.

Dušičkové období znamená pro zahradníky práci od rána do večera. O věnce a květiny je zájem

1.listopadu » ČRo Hradec Králové
Dušičky - tedy Památka zesnulých - se blíží. A zájem lidí o dušičkový sortiment je velký. Zahradníkům se hromadí objednávky a výrobou věnců všech velikostí, zdobených misek a vázaných květin teď tráví celé dny.

Žabiny mají v Evropě pořád zvuk, hlásí posila Záplatová

17.srpna » iDNES.cz
Svůj dnešní svátek oslaví basketbalistka Petra Záplatová nástupem do nového klubu. Reprezentační rozehrávačka posílí brněnské Žabiny, které budou mít díky tomu malý svátek taky. Další články k tématu: Po nechtěném stříbru dala Záplatová vale Němec...

Helena Horáková z Kladna slaví 105. narozeniny

12.června » Kladenský deník
Kladno - Neuvěřitelné životní jubileum se třemi číslicemi oslaví v neděli Hana Horáková z Kladna Švermova, která se narodila 17. června 1913. Dáma s věčným úsměvem na rtech se dožívá 105 let.

Srdci po infarktu prospívají omega-3 mastné kyseliny

2.května » FiftyFifty
Choroby srdce a cév patří k nejčastějším příčinám úmrtí ve vyspělých zemích. Podle nejnovějších výzkumů můžeme zdraví srdce a cév posílit pravidelným užíváním doplňků stravy obsahujících omega-3 mastné kyseliny.

Cestovatelská přednáška nás tentokrát zavede do Mexika

1.března » Chrudimský deník
Chrudim – V pátek budou ve Vodních zdrojích Chrudim o Mexiku přednášet Soňa Tomková a Riccardo Padilla Borja.

Valentýnka s překvapením aneb Zapomeňte na SMS

13.února » Prima Nápady
Valentýn je tou nejlepší příležitostí, jak projevit své ryzí city. Ukažte své lásce, že jste romantická duše a vlastnoručně vyrobte přání s překvapením.

Už jsem se naběhala dost. O to raději mám teď tvůrčí chvilky korálkového klidu

Únor je sice nejkratší měsíc v roce, ale světla nám zatím přibývá jen po pár minutách a tak jsou zimní večery ještě stále dost dlouhé. A my pro vás máme tip na krásnou tvůrčí práci, která by mohla být alternativou k večerům stráveným u televize. A...

Tanečnice z hortenzie aneb Jak vytvořit téměř nezničitelné dílo z křehkých květin

11.února » Prima Nápady
Sochy Hany Hořákové vás upoutají na první pohled svým netradičním tvarem a pestrou barevností s kovovým nádechem. Až na pohled druhý si možná všimnete, z jak netradičního materiálu jsou vyrobené.

Tisková zpráva: Hana Horáková ke Global Teacher Prize – Oceňujme učitele jako špičkové sportovce

1.února » Eduin
Praha, 1. února – „Učitel je pro mě osoba, která předává znalosti a vědomosti našim dětem. Ale nejen to, utváří i jejich budoucí postoje a tím jim ukazuje cestu v životě,“ zdůrazňuje Hana Horáková, jedna z tváří GTP CR – ceny pro … Číst dál Tiskov...

Dekorace z borových šišek: Čočka se zazelená i bez zeminy

29.ledna » Prima Nápady
Udělejte si prima dekoraci z borových šišek! Kdo by neznal pohádku o Mrazíkovi, jak Nastěnka zalévala suchý pařez, až rozkvetl.

Dětský pláč při očkování? Nebojte se ho!

17.ledna » FiftyFifty
Slzičky v očích dítěte rvou každému rodiči srdce. Očkování miminka představuje situaci, kterou pláč provází často. Jak se mu vyhnout, nebo ho alespoň co nejrychleji utišit?

Tato informační stránka o Hana Horáková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Hana Horáková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes