15
new stories - click to show

Aneta Měšťanová

Related to

Tohle je nová česká modelingová elita: Tři dívky a jeden chlapec zářili v Paříži

21.February » Super.cz
Česko má novou modelingovou elitu. Krásné dívky a mladý muž, kteří vzešli ze soutěže Schwarzkopf Elite Model Look, zazářili na posledním fashion weeku v Paříži v modelech těch neprestižnějších značek vysoké módy, haute couture.

O téhle krásce ještě hodně uslyšíte. Devatenáctiletá hvězda modelingu šla poslední módní show Karla Lagerfelda před jeho smrtí

6.October » Super.cz
Devatenáctiletá modelka Aneta Měšťanová se stala před čtyřmi roky vítězkou Elite Model Look. Od té doby se jí kariéra rozjela naplno. Přesto zvládla odmaturovat a studuje na vysoké škole. Největším úspěchem je módní přehlídka pro Chanel.

Jednou z posledních modelek, která pracovala s Lagerfeldem (✝85), byla mladá Češka. Takhle na návrháře vzpomíná

19.February » Super.cz
Odchod módního génia Karla Lagerfelda překvapil veřejnost i jeho spolupracovníky. I přes svůj vysoký věk totiž stále naplno tvořil. Během jeho poslední prezentace kolekce pro Chanel Haute Couture, která proběhla na konci ledna v rámci pařížského týd…

Nová kometa na světovém módním nebi. Osmnáctiletou Češku obdivovaly v Paříži hollywoodské kapacity

11.February » Super.cz
Opět máme důvod být hrdí na českou krásu. Do vrcholových úrovní světového modelingu se vznesla další mladá Češka. Vítězka národního finále Schwarzkopf Elite Model Look 2015 Aneta Měšťanová oficiálně vstoupila do vysoké módy Haute Couture v Paříži.
Karolína Kurková - Česká supermodelka
Tereza Maxová - Česká topmodelka
Simona Krainová - Česká topmodelka
Jaroslav Bednář - Český hokejista
Jakub Voráček - Český profesionální hokejový útočník

Tato informační stránka o Aneta Měšťanová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Aneta Měšťanová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes