Hana Jiříčková

Vztahuje se k

Dáte si doutník? A kde dostanete ten nejlepší?

5.prosince » Muži v Česku
Kouřit doutník je dlouhodobě in. Winston Churchill bez něj neučinil žádné politické rozhodnutí, Sigmund Freud jich údajně vykouřil i dvacet za den a slabost pro ně měla i topmodelka Hana Jiříčková. Jestli mezi příznivce hustého dýmu patříte i vy, ...

Česko a Slovensko volilo nové tváře pro světový modeling. Kdo vyhrál?

2.září » Ženy.cz
Češi a Slováci už znají jména modelek a modelů, kteří pojedou na světové finále nejprestižnější modelingové soutěže. Slavnostní galavečer Schwarzkopf Elite Model Look si nenechala ujít ani řada známých tváří v čele s Ivanou Chýlkovou nebo Helenou ...

Krásná a úspěšná topmodelka Jiříčková se v Česku bohužel dlouho nezdrží: Žiju se zabaleným zavazadlem

31.srpna » Super.cz
Lítá mezi New Yorkem, Londýnem a Paříží. Jedna z nejúspěšnějších českých topmodelek současnosti Hana Jiříčková (27) létá kvůli práci po celém světě, doma se ale cítí stále v Česku, kde se narodila.

Mladí, krásní a nadějní. To jsou vítězové Elite Model Look 2018

31.srpna » Novinky.cz
Ve Španělském sále Pražského hradu se ve čtvrtek 30. srpna uskutečnilo finále prestižní modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2018 pro Českou republiku a Slovensko. Vítězi se stali Marie Sýkorová (15) a Martin Burian (20) za Českou repu...

Vítězství v nejprestižnější soutěži modelek tahle kráska nemohla bujaře oslavit. Ráno musela vstávat na brigádu

31.srpna » Super.cz
Vítězové sedmadvacátého ročníku Schwarzkopf Elite Model Look jsou známi. Na stupních vítězů za Českou republiku stanuli Martin Burian (20) a Marie Sýkorová (15).

Krásu této Češky obdivuje celý svět. Teď ji můžete v Praze potkat osobně

31.srpna » Super.cz
Když v Česku vyslovíte pojem topmodelka, tak se většině lidí vybaví tvář Evy Herzigové (45) , Karolíny Kurkové (34) , Hany Soukupové nebo Daniely Peštové (47) . Paradoxem je, že Hana Jiříčková zůstává až několikátá v pořadí. Tato půvabná rodačka z...

Mezi smetánkou je jako doma. Tahle kráska z Brna povečeřela s královnou francouzského filmu Catherine Deneuve

28.května » Super.cz
Filmový festival v Cannes nezdobily svou přítomností pouze světově proslulé krásky Eva Herzigová (45) , nebo Petra Němcová (38) . Nepřehlédnutelná byla také česká topmodelka Hana Jiříčková, která se nedávno stala ambasadorkou nadace Positive Planet .

Marc O Polo obsadil do jarní kampaně Hanu Jiřičkovou

1.března » Móda
Česká topmodelka se stala hlavní hvězdou jarní kampaně značky Marc O'Polo. Zapózovala v nové kolekci v neutrálních odstínech.

Nejkrásnější Češky: Kterým našim modelkám leží u nohou svět?

16.února » Proženy.cz
Těžko říct, čím to je, ale „něco“ musí být ve vzduchu. Jak si jinak vysvětlit, že na naši, poměrně skromnou, rozlohu máme tolik úspěšných modelek? Pojďme se trochu pochválit a připomeňme si osmičku žen, které jsou ve světě pojmem.

Tato informační stránka o Hana Jiříčková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Hana Jiříčková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes