nových článků - klikněte pro zobrazení

Beneš Michal

Most zvítězil na půdě pražského superligového nováčka

9.prosince » e-mostecko.cz
Most, Prtaha - Částečné uvolnění protikoronavirových opatření umožnilo mosteckému výběru odehrát další zápas celostátní Superligy malého fotbalu. V něm se mostecký výběr postavil v pondělním večeru výběru menší z pražských lig malého fotbalu a to Pr…

TT Star Series: Martin Olejník porazil ve finále Tomáše Treglera

8.listopadu » pinces.cz
Ve finále 32. turnaje TT Star Series zvítězil Martin OLEJNÍK, který byl ve finálovém souboji lepší než Tomáš TREGLER. Bronzovou příčku obsadil Ondřej BAJGER po vítězství nad Michalem BENEŠEM.

Třicátý letošní turnaj TT Star Series vyhrál David Reitšpies

25.října » pinces.cz
David REITŠPIES ve finále v pěti setech zdolal Michala BENEŠE. Ve finálové čtyřce se představil také Thomas KEINATH a Tomáš KONEČNÝ.

Finále TT Star Series: Vráblík Jiří - Beneš Michal 3:0

30.srpna » pinces.cz
Čtyřiadvacátý turnaj TT Star Series vyhrál Jiří VRÁBLÍK, který si ve finále s přehledem poradil s Michalem BENEŠEM. Třetí místo obsadil Michal OBEŠLO.

Jiří Vráblík vyhrál 21. turnaj TT Star Series

26.července » pinces.cz
Poslední červencový Challenger ovládl Jiří VRÁBLÍK, který ve finále porazil Thomase KEINATHA. Třetí místo v konečném pořadí obsadil Michal BENEŠ po výhře nad Jakubem SEIBERTEM.

15. turnaj TT Star Series: Jiří Vráblík - Michal Beneš 3:1

10.května » pinces.cz
Jiří VRÁBLÍK dal o sobě vědět vítězstvím na 15. turnaji TT Star Series, ve kterém ve finále přehrál Michala BENEŠE. Také v boji o třetí příčku se utkali dva čeští hráči, byť s generačním rozdílem. Martin OLEJNÍK zvítězil v boji o bronz nad Jiřím MAR…

Tomáš Tregler vyhrál 5. turnaj TT Star Series

15.února » pinces.cz
Tomáš TREGLER nejlépe zvládl závěrečné boje 5. turnaje TT Star Series, když si v semifinále poradil s Michalem BENEŠEM a následně ve finále také s Jiřím VRÁBLÍKEM. Třetí příčku obsadil Miroslav HOŘEJŠÍ.

Finálový turnaj TT Star Series ovládl Jiří Vráblík

31.prosince » pinces.cz
Česko-polské složení měl letošní finálový turnaj TT Star Series. Nejvíce se závěrečný turnaj roku vydařil Jiřímu VRÁBLÍKOVI, který uspěl ve finále nad Polákem Florasem.

Tato informační stránka o Beneš Michal zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Beneš Michal" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes