15
new stories - click to show

Jack Miller

Related to

Jack Miller využil zimní přestávku k závodění v ASBK

Australan Jack Miller si užil závodění i během zimní přestávky. Jako jezdec na divokou kartu absolvoval závěrečný podnik mi-bike Motorcycle Insurance Australian Superbike Championship (ASBK).

Niki blog - MotoGP: Závěr sezony 2021

27.November » Píše.cz
Sezona 2021 v mistrovství světa silničních motocyklů je za námi, ale ještě, než se pustím do celkového hodnocení této sezony, tak bych ráda shrnula, co se dělo v závodech v závěrečné...

MotoGP ve Valencii 2021: Ohlasy prvních pěti v cíli

16.November » MotoGPSport.cz
Závod ve Valencii byl posledním závodem letošní sezóny. Na podium vystoupili hned tři jezdci Ducati. Vyhrál Francesco Bagnaia. Druhý skončil Jorge Martin a třetí místo obsadil Jack Miller.

Niki blog - MotoGP: Pořadí šampionátu a statistiky sezony 2021

15.November » Píše.cz
Sezona 2021 v mistrovství světa silničních motocyklů je za námi. Než se pustím do shrnutí závěrečných závodů a do celkového hodnocení sezony, tak chci sdílet nějaké statistiky a také...

Motocyklová VC Valencie 2021: Remy Gardner je mistrem světa Moto2, Rossi jel naposledy

14.November » AUTO.cz
Finále sezony MS silničních motorek zvládli v jednotlivých kubaturách nejlépe Francesco Bagnaia (MotoGP), Raúl Fernández (Moto2) a Xavier Artigas (Moto3).

MotoGP: Ve Valencii se z výhry těší Bagnaia, tři Ducati na podiu

14.November » MotoGPSport.cz
Na podium dnes ve Valencii vystoupili pouze jezdci na strojích značky Ducati. Vyhrál Francesco Bagnaia. Druhý skončil Jorge Martin a třetí dojel Jack Miller. Valentino Rossi se rozloučil s kariérou jezdce MotoGP desátým místem.

Moto2: Nejrychlejším jezdcem warm upu se stal Augusto Fernandez

14.November » MotoGPSport.cz
Nejlepší čas dnes dopoledne ve Valencii zajel Augusto Fernandez. Za ním se seřadili Marcel Schrötter a Fabio di Giannantonio.

Diskutujte při závodech ve Valencii

14.November » MotoGPSport.cz
Dnes se jedou poslední závody letošního roku. Ve třídě Moto2 se ještě rozhoduje o titulu mezi Gardnerem a Fernandezem, v ostatních třídách už šampiona známe. Závod třídy Moto3 začíná v 11:00, následuje Moto2 ve 12:20 a na závěr se jede MotoGP ve 1...

Moto3: Poslední závodní den tohoto roku zahájil nejlépe Acosta

14.November » MotoGPSport.cz
Na prvních třech místech se v dnešním warm upu nejslabší kubatury ve Valencii seřadili Pedro Acosta, Deniz Öncü a Stefano Nepa.

Kvalifikace motocyklové VC Valencie 2021: V MotoGP excelovala Ducati, vyhrál Martín

13.November » AUTO.cz
Nejvýhodnější postavení na startu získali ve Valencii v jednotlivých kubaturách Jorge Martín (Moto3), Simone Corsi (Moto2) a Pedro Acosta (Moto3).

Moto2: Nejlepší čas první kvalifikace zajel Corsi

13.November » MotoGPSport.cz
Postup do druhé části kvalifikace na GP Valencie si v prostřední kubatuře zajistili Simone Corsi, Thomas Lüthi, Hafizh Syahrin a Joe Roberts.

MotoGP: Martin přerušil Bagnaiovu sérii a raduje se z pole position

13.November » MotoGPSport.cz
Jorge Martin si dnes ve Valencii vyjel pole position. Francesco Bagnaia dnes upadl, skončil druhý a přerušil tak svou vítěznou sérii v kvalifikacích. Do první řady se navzdory pádu kvalifikoval i Jack Miller.

Tato informační stránka o Jack Miller zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jack Miller" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes