15
new stories - click to show

Petr Minařík

Related to

Fotbalové naděje z celého Zlínského kraje se utkaly na Zimním Bobík Cupu

10.January » Zlin.cz
Druhý lednový víkend patřil v hlucké sportovní hale Zimnímu Bobík Cupu, ve kterém se představily hned čtyři věkové kategorie. V sobotu se nejprve utkaly fotbalové naděje mladší a starší přípravky a neděle následně patřila mladším a starším žákům.

Petr Minařík: Don Pablo a vláda slušnosti

1.December » Blogy aktuálně.cz
Před osmi lety by si na to, že se sboru ministrů, ve kterém ODS patří hlavní slovo, bude říkat vláda slušnosti, vsadil málokdo. Ale česká politika je stále dost dobrodružná a flexibilní. Politická strana, která nedávno pořádala kongresy, jimž k do...

Bělorusko ve středu Evropy. Dopisy českých osobností běloruským politickým vězňům

24.November » ČRo 3 Vltava
Setkání s lidmi, kterým není jedno, že Lukašenkův režim vězní již na 850 mužů a žen, kteří se nebáli vystoupit proti totalitě.

První formule 1 za železnou oponou: Unikátní reportáž z roku 1986, kdy se Velká cena F1 jela v Maďarsku! Vzpomenete si, kdo teh

16.August » Garáž.cz
Když jsme v srpnu 1986 poprvé vyjížděli na Velkou cenu Maďarska Formule 1, vůbec nás nenapadlo, že se závod poblíž Budapešti stane stálicí mistrovství světa a na rozdíl od jiných se pojede každoročně dodnes. Před 35 lety to byla senzace, lidé za ž...

Ostravské stopy: První rande jsem měl na Emě, zabralo to, líčí Petr Minařík

18.July » iDNES.cz
V pravidelném seriálu iDNES.cz a MF DNES, ve kterém osobnosti nejen kulturního života vzpomínají na svá zásadní místa a prožitky v Ostravě, tento týden hovoří Petr Minařík, organizátor akce Měsíc autorského čtení.

Měsíc autorského čtení je příjemným časoprostorem. Letos zesiluje hlas slovenských autorů a autorek

16.July » ČRo
Měsíc autorského čtení má příjemnou, takřka domácí atmosféru. Vydejte se na průzkum brněnského terénu, odkud přinášíme rozhovory i náladu tohoto literárního festivalu.

V červenci začne Měsíc autorského čtení a letos se zaměří na slovenskou literaturu

S ředitelem festivalu Petrem Minaříkem a dramaturgem slovenské sekce Miroslavem Zelinským o pozvaných hostech. Recenze: dvojjazyčný počin Radka Malého v Atlase bytostí.

Havel prý nechal zabít Bártu. Jak moravští nacionalisté tvoří mučednickou legendu

3.June » CNN Prima NEWS
Zemřel za Moravu. Boleslav Bárta se z jednání s Havlem dne 31. 5. 1991 živý nevrátil. Tato slova hlásá tučný nápis na plakátech, kterými nacionalistická strana Moravané nechala v těchto dnech oblepit východ republiky. Spiklenecká teorie obviňuje p...

Nový objezd U kapličky v Lovosicích má začít sloužit už za pár měsíců

Na přelomu letošního května a června by mělo dojít ke zprovoznění nové okružní křižovatky, která vzniká v Lovosicích U kapličky.

OBRAZEM: Litoměřický zvon Václav se rozezněl na památku obětí viru covid-19

Zvon Václav ve věži u kostela Všech svatých v Litoměřicích se v pondělí 22. března rozezněl za oběti pandemie viru covid-19. V pravé poledne připomněl, že lidé na tuto nemoc či s jejím přispěním umírají už celý rok.

Roudenský běh ovládl olympionik Švarc a mládežnická reprezentantka Suráková

8.December » Plzeň.cz
V neděli 6. prosince se uskutečnil v pořadí již 42. ročník Roudenského běhu, který pořádá oddíl běžeckého lyžování TJ Prazdroj Plzeň. Hlavní závod Velkou cenu Prazdroje ovládla triatlonová legenda Přemysl Švarc v čase 17:53, kterého na trati zdatn...

Tato informační stránka o Petr Minařík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Minařík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes