15
new stories - click to show

Manuel Miranda

Related to

Žebříček nejlépe placených herců je tu. Kdo se umístil v top desítce?

19.August » Forbes
Adam Sandler zrovna není ten, koho byste jako agent filmového studia zavolali, kdybyste chtěli strhnout výsledky box officu. Hvězda tohohle bývalého komika ze Saturday Night Live a filmového baviče kvalitativně pochybných bijáků nejvíc zazářila v ...

Hamilton: Recenze...

20.July » MovieZone.cz
Stálo mě to hodně přesvědčování a pravděpodobně i poslední zbytky kredibility v rámci redakce, nakonec jsem si ale vydupal, že sem tu recenzi muzikálového Hamiltona napíšu. Proč? Jedenáct cen Tony, včetně té za Nejlepší muzikál. Grammy za Nejlepší...

Hamilton - Muzikál, který najdete na Disney+.

8.July » Kritiky.cz
Tento muzikál pojednává o životě Alexandera Hamiltona (Lin-Manuel Miranda), imigranta z Karibiku a jednoho z otců zakladatelů USA a jeho setkání s dalšími legendárními osobnostmi jako třeba George Washington (Christopher Jackson) či Thomas Jeffers...

Hamilton: Přelomový muzikál míří do obýváků, je tu první trailer

24.June » FandímeFilmu
Tvůrci si dávají setsakra záležet, aby na nejdražší odkoupený snímek v historii nalákali. Disney divadelní záznam cenzuroval.

Hamilton: Disney zaplatil gigantickou částku za záznam divadelního představení

7.April » FandímeFilmu
Podívejte se také, jak hvězdy Hamiltona překvapily po Skypu malou holčičku, která se kvůli karanténě nemohla vypravit do divadla.

Disney a nejdražší filmová akvizice všech dob

4.February » ČSFD.cz
Herec a skladatel Lin-Manuel Miranda, tvůrce megaúspěšného muzikálu Hamilton, včera potvrdil, že se zfilmovaná verze jeho broadwayského představení s původním obsazením dočká světové premiéry v kinech v roce 2021. Práva na film pak získalo studio ...

Star Wars: Vzestup Skywalkera - všechna camea, kterých jste si nejspíš v kině nevšimli

4.January » Kinobox.cz
Trvalo to čtyřicet let, ale sága Skywalkerů je definitivně u konce. Kdo všechno u toho v nejnovějším díle byl, aniž bychom si to v kině plně uvědomili?

Star Wars: Vzestup Skywalkera: Kdo všechno si ve filmu tajně zahrál?

31.December » Kinobox.cz
Trvalo to čtyřicet let, ale sága Skywalkerů je definitivně u konce. Kdo všechno u toho v nejnovějším díle byl, aniž bychom si to v kině plně uvědomili?

Star Wars: Vzestup Skywalkera: Kdo všechno měl ve filmu tajné cameo?

29.December » Kinobox.cz
Trvalo to čtyřicet let, ale sága Skywalkerů je definitivně u konce. Kdo všechno u toho v nejnovějším díle byl, aniž bychom si to v kině plně uvědomili?

His Dark Materials: Kdo je Lee Scoresby?

21.December » Edna.cz
Herec Lin-Manuel Miranda se rozpovídal o své postavě Lee Scoresbyho. V krátkém videu promluvil o jeho daemonovi Hester, o charakteru Lee a vztahu s mladičkou Lyrou.

Život v Heights: první trailer

12.December » filmserver.cz
Studio Warner Bros uveřejnilo první trailer muzikálu Život v Heights , na který se nyní můžete podívat.

Tato informační stránka o Manuel Miranda zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Manuel Miranda" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes