15
new stories - click to show

Mirka Miškechová

Related to

Kyjatice a gotický kostelík, důl Michal, Lysohorský bestiář... Cíle dubnového česko-slovenského vysílání

28.April » ČRo Ostrava
Navštívíme kyjatický kostelík na slovensku, důl Michal v Ostravě, popovídáme si s Mirkou Miškechovou a projdeme se beskydskou stezkou Lysohorský bestiář.

Hudba nás nerozděluje. Jde v ní o emoce, je přesvědčen hudební publicista Pavel Klusák

31.December » Rádio Praha
Před třiceti roky se vydalo samostatnou cestou Česko i Slovensko. Stejně tak se vydala samostatnou cestou i hudba. Odvíjela se v obou zemích odlišně? Jak Češi znají slovenskou hudbu a naopak?

TOP 7 videoklipů týdne: Imodium překvapili fanoušky novým singlem, Jiří Vidasov a Petr Soukup se ptají Kde jsi? a ATMO Music a

8.November » iREPORT.cz
Imodium překvapují fanoušky a po pěti letech vydávají nový singl. Jde o duet Střepy Tepy se zpěvačkou Žanet. Jiří Vidasov a Petr Soukup ohlašují vydání nového alba. Jeho součástí bude i skladba Kde jsi?, ke které natočili...

Vídáme ji s Kozubem, Miškechovou... Písničkářka Barbara Kanyzová na ostravské scéně

6.April » ČRo Ostrava
Pokud patříte k fanouškům ostravského divadla Mír, pak jste ji určitě viděli i slyšeli. Půvabná písničkářka a skladatelka si cestu k hudbě hledala pozvolna...

Papiňák s Mirkou Miškechovou a Jiřím Krhutem

29.March » ČRo Ostrava
Československá, lehce nevyvážená satirická talkshow s Mirkou Miškechovou a Jiřím Krhutem. Tak vypusťte taky páru.

Papiňák. Československá, lehce nevyvážená satirická talkshow

28.March » ČRo Ostrava
Papiňák s Mirkou Miškechovou a Jiřím Krhutem poslouchejte vždy v úterý a ve čtvrtek po 15. hodině nebo sledujte na našem webu. Tak vypustěte taky páru.

Zpěvačka Mirka Miškechová pokřtila nové album koncertem v přímém přenosu

25.March » ČRo
Slovenská zpěvačka Mirka Miškechová natočila v Ostravě ve spolupráci s Jiřím Krhutem a Pavlem Sotoniakem nové album nazvané Je tu. Pokřtili ho na koncertě u nás, v Českém rozhlase Ostrava.

Zpěvačka Mirka Miškechová křtí v nové album koncertem v přímém přenosu

23.March » ČRo
Slovenská zpěvačka Mirka Miškechová natočila v Ostravě ve spolupráci s Jiřím Krhutem a Pavlem Sotoniakem nové album nazvané Je tu. Pokřtíme ho na koncertě Mirky Miškechové u nás, v Českém rozhlase Ostrava.

Manželka, která odešla ve zlém od manžela a už se nikdy nevrátila

15.January » blog.idnes.cz
Může se stát, že jediná hádka bude posledním konfliktem. Partner odejde a už se nikdy nevrátí. Teprve potom si uvědomíme, jaká poslední slova z nás vyletěla.

VIDEO: Mirka Miškechová nahrála písničku pro syna

13.January » PLAY.cz
Slovenka Mirka Miškechová je známá především jako písničkářka vystupující s kytarou. Proslavila se písní Cuzdinka v tvojej zemi, kterou nazpívala s Xindlem X, také vlastními písněmi i duety s kapelou Smola a Hrušky a jejím zpěvákem Spokem Kramárem. …

Nová alba: Mirka Miškechová, Zapomělsem a Jan Burian

29.December » Novinky.cz
Na sklonku roku ještě připomínáme alba, která stojí za pozornost. Nahráli je slovenská písničkářka Mirka Miškechová, Aleš Macenauer se svým projektem Zapomělsem a Jan Burian. Horké novinky to nejsou, ale byla by škoda na ně zapomenout.

Tato informační stránka o Mirka Miškechová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Mirka Miškechová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes