Jakuba Mohameda

Vztahuje se k

Hodně netrpělivý tatínek z Malých lásek: Ne*er mě! Nechci čekat na dítě!

13.září » eXtra.cz
Dnes večer můžete na TV Nova sledovat další díl pořadu Malé lásky. Opět uvidíte příběh dalších třech rodin. Mezi rodiči bude drsný rapper nebo také dost netrpělivý tatínek.

Otec z Malých lásek křičí na těhotnou partnerku: Ne*er mi, ti říkám!

13.září » Prásk!
Další epizoda dokureality série Malé lásky přinese příběh drsného rappera Jakuba Mohameda Aliho a jeho mladé přítelkyně Kristýny. Jakub má za sebou přímo gangsterský příběh. Na druhé straně je ale nětrpělivý tatínek Marek, který rozvine nečekanou ...

Gangster a rapper Jakub Mohamed Ali v Malých láskách: Dřív šňupal kokain se slavnými, teď je naměkko ze syna!

13.září » Blesk.cz
Má za sebou dost divokou minulost! V 90. letech dělal vymahače a přiznal, že šnupal kokain s několika slavnými osobnostmi. Až setkání s přítelkyní Kristýnou Dykastovou (25) a narození prvorozeného syna kontroverzního rappera Jakuba Mohameda Aliho ...

V pořadu Malé lásky bude rodit žena tohoto rappera

12.září » Showbiz.cz
Pořad Malé lásky na Nově ukazuje vždy tři porody, které proběhly v plzeňské porodnici. Tentokrát mezi nimi bude i porod rappera Jakuba Mohameda Aliho.

Nejdříve chtěl zfackovat Rytmuse, teď rozplakává kolegy hudebníky!

31.prosince » Šíp
Je to jen pár dnů, co se nová skladba Jakuba Mohameda Aliho (44), kterou nazpíval s kolegyní říkající si Dína, objevila na populárním kanálu YouTube a hudebník má důvod k radosti. Zúročil několikaměsíšní práci a lidé si jeho song oblíbili.
Daniel Landa - Český zpěvák, skladatel

Tato informační stránka o Jakuba Mohameda zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jakuba Mohameda" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes