nových článků - klikněte pro zobrazení

Aleš Mooc

Béčko v číslech: Zálešák nechyběl ani minutu

27.října » FC Baník Ostrava
Redakce - Jen jedenáct zápasů stihla na podzim třetiligová rezerva Baníku, než do MSFL zasáhla epidemiologická opatření. Svěřenci Ondřeje Smetany, který po druhém kole nahradil Daniela Tchuře, přezimují na devátém místě s šestnácti body.

Ostravané náskok neudrželi: Górnik - Baník 2:1

11.ledna » FC Baník Ostrava
Redakce - Dobře rozehraný přípravný duel s Górnikem Zabrze Baník k vítězství nedotáhl. Poločasové vedení na hrbolatém hřišti v polské Bieruni nakonec ztratil a prohrál 1:2.

Na úvod remíza: Baník - Prostějov 2:2

10.ledna » FC Baník Ostrava
Redakce - První utkání Baníku pod vedením trenéra Luboše Kozla skončilo remízou. Slezský tým oslabený četnými absencemi a doplněný řadou mladých hráčů remizoval v úvodním zápase Tipsport ligy s Prostějovem 2:2.

Béčko poprvé bez bodu: Otrokovice - Baník B 3:2

23.srpna » FC Baník Ostrava
Redakce - Bez bodu odjeli z Otrokovic fotbalisté Baníku Ostrava B. Ve čtvrtém kole MSFL prohráli na hřišti místní Viktorie 2:3. Po třech remízách si na konto připsali první porážku.

Juniorka těsně prohrála v Boleslavi

6.května » FC Baník Ostrava
Redakce - Těsnou porážkou 1:2 si připsala juniorka Baníku v pondělním utkání finálové skupiny v Mladé Boleslavi. Jediný gól hostů vstřelil čtvrthodiny před koncem Aleš Mooc.

Juniorka doma podlehla Bohemians 1905

28.dubna » FC Baník Ostrava
Redakce - Juniorka Baníku v pátém kole finálové části nevyužila domácího prostředí a v Radvanicích v neděli podlehla Bohemians 1905 1:3. Pražané strhli výsledek na svou stranu dvěma góly v rozpětí tří minut ke konci utkání.

Juniorka vysoko podlehla v Liberci

15.dubna » FC Baník Ostrava
Redakce - Ač to tak dlouho nevypadalo, nakonec si juniorka v pondělním utkání finálové skupiny připsala v Liberci těžkou porážku. Jedním ze zlomů v utkání bylo neproměněný pokutový kop Aleše Mooce ze závěru prvního poločasu, domácí Slovan po dvou br…

Juniorka zapnula a na Slovácku vybojovala bod

31.března » FC Baník Ostrava
Redakce - Remízou 1:1 na své neoblíbené půdě Slovácka vstoupil Baník do finálové části o titul v juniorské lize. O cenný bod se postaral svým gólem z 53. minuty Aleš Mooc.

Juniorka uspěla v Karviné

17.března » FC Baník Ostrava
Redakce - Juniorka ukončila nadstavbovou část nedělním vítězstvím v Karviné. Po gólech Milana Urbana a Aleše Mooce porazila domácí MFK 2:0 a jen potvrdila svůj postup do finálové části o 1. až 10. místo, ve které se utká s týmy z české divize junior…

Juniorka rozstřílela Heřmanice 5:0

12.ledna » FC Baník Ostrava
Redakce - Také rezerva Baníku má za sebou první přátelské utkání zimní přípravy. Svěřenci hlavního trenéra Daniela Tchuře v sobotu na umělé trávě při ZŠ J. Šoupala v Porubě rozstříleli divizní tým FC Heřmanice Slezská 5:0.

Tato informační stránka o Aleš Mooc zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Aleš Mooc" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes