Vojtěch Morávek

Vztahuje se k

Stříbrný Tomeček se na Africa Eco Race zapsal do historie

18.ledna » e-sportfoto.cz
Poosmé v řadě se tým Promet/Czechoslovak Group Tomáše Tomečka zúčastnil Africa Eco Race - The Race To Dakar, dálkového závodu navazujícího na ducha původní Rallye Dakar. Poprvé ale do kabiny závodní Tatry vedle Tomečka neusedl žádný navigátor. Dob...

Vojtěch Morávek a Dana Klementová posílili společnost G2 server

12.září » KarieraWeb.cz
Společnost G2 server, poskytující cloudové služby, informovala o rozšíření svého týmu. Od září posílila o Vojtěcha Morávka, který nastoupil na pozici Chief Product Officer. Dana Klementová bude zastávat pozici Marketing Managerky.

G2 server: Vojtěch Morávek a Dana Klementová

Společnost G2 server nadále rozšiřuje svůj tým. Od září posílila o Vojtěcha Morávka na pozici chief product officer a Danu Klementovou na pozici marketingové managerky.

Vojtěch Morávek a Dana Klementová posilují tým expandujícího G2 serveru

8.září » ChannelWorld
Morávek nastoupil na pozici chief product officer a bude se starat o vývoj a rozvoj kompletního produktového portfolia společnosti. Klementová bude na pozici marketing manager vytvářet a řídit marketingové týmy na nových trzích.

Fotoreport: Velkolepý Cloudcamp 2017 odhalil další plány G2 serveru

12.června » ChannelWorld
Jak může vypadat největší česko-slovenská cloudová konference? S tímto titulem se do své akce opřel G2 server s podporou svých partnerů.

Ohlédnutí za závody Orlovský Orel - 8. ročník

7.listopadu » Lezec.cz
Přípravy již započaly v září, kdy se lezci po prožitých klidných prázdninách sešli pod lezeckou stěnou. Zprvu velmi zlehka počali trénovat obtížnost, ale s ubíhajícím časem přidali i lezení na rychlost. Napřed s obyčejnými stopkami pak i s malou ...

Popisujte nahlas, co děláte, radí hráčům autor únikové místnosti

24.března » Xman.cz
Vyměřený čas ubíhá a před vámi je série rébusů a zamčené dveře místnosti, ze které se musíte dostat ven. K dispozici máte jen svou hlavu a partu kamarádů. A touhu uspět. „Ten pocit, když se vám v hlavě něco sepne a ono to vyjde, je bezvadný,“ říká...

Tato informační stránka o Vojtěch Morávek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vojtěch Morávek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes