Radovan Morong

Vztahuje se k

Patnáctka se nastartovala k dobrým výkonům

16.dubna » SFC Opava
Redakce - Opava – Jaro Moravskoslezské žákovské ligy svěřencům trenéra Radovana Moronga z opavského výběru U 15 zatím vychází velmi dobře. Kromě prohry s vedoucí Sigmou Olomouc totiž zaznamenali samá vítězství.

Opavští fotbalisté pomohli krajskému výběru ke zlatu

30.ledna » SFC Opava
Redakce - Opava – Fotbalisté Slezského FC Robin Hendrych, Filip Chládek, Matěj Kromer a Matyáš Thimel v čele s trenérem Radovanem Morongem se představili na halovém turnaji krajských výběrů o Pohár předsedy ŘK FAČR pro Moravu, který byl určen pro ...

Skvělý úspěch! Patnáctka zvítězila v italském Rimini

22.dubna » SFC Opava
Redakce - Rimini, Opava – Na mezinárodním turnaji Trofeo Adriatico, který se konal v Itálii, konkrétně v Rimini, nechyběly ani dva týmy Slezského FC. Šlo o opavskou čtrnáctku a patnáctku. Starší výběr ve své kategorii dokonce nenašel přemožitele.

Čtrnáctka nestačila na Žilinu

26.ledna » SFC Opava
Redakce - Opava – Čtrnáctka Slezského FC před nedávnem odehrála už druhé přípravné utkání. Tým trenéra Radovana Moronga se představil na hřišti slovenské Žiliny. Byť se naší mladíci snažili, nakonec vsítili pouze jednu branku a prohráli 1:4.

Čtrnáctka vyhrála v Trenčíně

20.ledna » SFC Opava
Redakce - Trenčín – Zimní příprava žákovských kategorií je v plném proudu a už se do ní zapojila také čtrnáctka Slezského FC. Svěřenci trenéra Radovana Moronga se v rámci prvního přípravného klání představili na půdě slovenského Trenčína.

Ke třetímu místu kraje přispěli i Opaváci

1.září » SFC Opava
Redakce - Opava – V Břeclavi před nedávnem proběhl prestižní turnaj kategorie U-15 s názvem Kouba Cup. Tuto akci každý rok pořádá jiný kraj. Zastoupení tedy mají nejlepší kluby v České republice. S hráči Slezského FC o sobě dal hlasitě vědět také ...

Patnáctka zvítězila ve Zlíně

16.března » SFC Opava
Redakce - OPAVA – Ještě v poločase naše patnáctka prohrávala se stejně starým protivníkem ze Zlína v Luhačovicích rozdílem jednoho gólu. Slezané ovšem ve druhé půli zabrali a nepříznivý výsledek dokázali otočit ve svůj prospěch. Nakonec vyhráli v ...

Tato informační stránka o Radovan Morong zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radovan Morong" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes