15
new stories - click to show

Saša Mráz

Related to

DNS uspořádala další ročník oblíbeného beachvolejbalového turnaje

Také letos v červenci uspořádala společnost DNS další ročník svého populárního volejbalového turnaje. Na pátém ročníku DNS BeachCup se na Strahově sešlo asi 50 účastníků z řad zástupců partnerů, výrobců i samotné DNS.

Obrazem: DNS uspořádala beachvolejbalový turnaj pro „profíky“ i „hobíky“

31.July » ChannelWorld
Tradiční turnaj distributora se dočkal změny – účastníci byli rozděleni do dvou výkonnostních kategorií, ve kterých se odehrála tabulková i pavouková část turnaje. První tři příčky v každé kategorii pak získaly věcné ceny.

DNS Beach Cup 2020

Letošní rok se již počtvrté v řadě konal oblíbený beachvolejbalový turnaj, který každoročně pořádá firma DNS pro své vendory a partnery. Proběhl na pražském Strahově a organizátory potěšila přítomnost 60 účastníků.

Volejbalové kempy se Sašou Mrázem: Pozvánka do Turecka

28.January » VolleyCountry
Přemýšlíš o aktivní dovolené a baví tě beachvolejbal? Nemáš program na Velikonoce? Jestli si odpověděl dvakrát ano, neváhej a pojeď s námi na beachvolejbalový kemp do Turecka. Odlet je 10. dubna a přílet 19. dubna. Co tě bude čekat? Luxusní resort S…

DNS Beach Cup nově na Strahově

Ve středu 24. července se konal již třetí ročník turnaje v plážovém volejbale DNS Beach Cup. Akce byla uskutečněna pro vendory a partnerské společnosti DNS. Pozitivní změnou letošního ročníku byla nová lokace areálu Beachclub Strahov.

Středoškolská volejbalová liga se rozjíždí

1.April » VolleyCountry
Atraktivní volejbalová soutěž pro středoškoláky, to je hlavním cílem projektu Středoškolské volejbalové ligy, která odstartuje od školního roku 2019/2020 v několika městech po České republice. Cílem projektu je vytvořit pravidelný seriál středoškols…

Tato informační stránka o Saša Mráz zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Saša Mráz" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes