15
nových článků - klikněte pro zobrazení

Amour Mrázek

Mrázek držel čisté konto, potom střídal a Carolina prohrála. Zacha poprvé nastoupil za Devils

28.září » ČT sport
Petr Mrázek z Caroliny odchytal první dvě třetiny přípravného utkání před NHL proti Nashvillu a z 19 střel neinkasoval. Za stavu 1:0 pro Hurricanes přenechal místo v brance Jamesi Reimerovi a Carolina nakonec prohrála 1:2 v prodloužení. Vedle Mrázka…

Mrázek držel čisté konto, potom střídal a Carolina prohrála

28.září » Týden.cz
Hokejový brankář Petr Mrázek z Caroliny odchytal první dvě třetiny přípravného utkání před NHL proti Nashvillu a z 19 střel neinkasoval. Za stavu 1:0 pro Hurricanes přenechal místo v brance Jamesi Reimerovi a Carolina nakonec prohrála 1:2 v prodlouž…