15
new stories - click to show

Al Nasr

Related to

Cannavaro už není trenérem fotbalistů čínského Kuang-čou

23.September » Sport.cz
Italský fotbalový trenér Fabio Cannavaro skončil na lavičce čínského klubu Kuang-čou. Podle tamních médií bývalý obránce vypověděl s týmem dvojnásobného vítěze asijské Ligy mistrů smlouvu. Na lavičce by ho měl po dlouhé reprezentační přestávce nah...

Cannavaro už není trenérem čínského Guangzhou FC

23.September » Eurofotbal.cz
Italský trenér Fabio Cannavaro skončil na lavičce čínského klubu Guangzhou FC. Podle tamních médií bývalý obránce vypověděl s týmem dvojnásobného vítěze asijské Ligy mistrů smlouvu. Na lavičce by ho měl po dlouhé reprezentační přestávce nahradit b...

Sladké plody míru

25.September » blog.idnes.cz
Pokud je ta informace pravdivá, stane se Dia Saba prvním izraelským fotbalistou, který bude hrát ve Spojených arabských emirátech tamní nejvyšší soutěž. To je něco, co bylo ještě nedávno absolutně nemyslitelné.

Ribéry se prý rozhodl pro Fiorentinu

19.August » Sport.cz
Francouzský fotbalista Franck Ribéry by měl po odchodu z Bayernu Mnichov zakotvit ve Fiorentině. Podle médií dal šestatřicetiletý záložník angažmá v italském klubu přednost před lukrativnějšími nabídkami z Ruska a Spojených arabských emirátů.

Tato informační stránka o Al Nasr zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Al Nasr" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes