Věra Nechybová

Vztahuje se k

Ústí nad Labem navštívila kanadská velvyslankyně

16.června » ParlamentniListy.cz
Velvyslankyně Kanady Barbara C. Richardson s doprovodem navštívila Ústí nad Labem. Setkala se s primátorkou Věrou Nechybovou a jejím náměstkem Pavlem Dufkem.

Velvyslankyně Kanady navštívila Ústí nad Labem

13.06.2018 Velvyslankyně Kanady Barbara C. Richardson s doprovodem navštívila ve středu Ústí nad Labem. Setkala se s primátorkou Věrou Nechybovou a jejím náměstkem Pavlem Dufkem.

V Ústí se zavírají ubytovny, město se obává náhlé vlny až 230 bezdomovců

11.června » ČT24
Desítky lidí včetně seniorů a dětí obývajících dvě ubytovny v Ústí nad Labem se za tři týdny ocitnou bez střechy nad hlavou. Firma, která ubytovny provozuje, oznámila konec. Nájemníky jsou většinou romské rodiny, pro které byly ubytovny poslední š...

Povinná autorizace reportáží ústeckými politiky je nezákonná, potvrdila vysílací rada

11.června » HlidaciPes.org
Pokud si komunální politici z veřejných peněz platí propagaci v regionálních televizích, a dokonce si nechávají reportáže posílat k autorizaci, porušují zákon. V případě Regionální televize Ústecka, na který upozornil HlídacíPes.org, to konstatova...

Testování na HIV a syfilis bude u hlavního nádraží

08.06.2018 Mobilní testovací checkpoint, kde bude možné testovat HIV a syfilis, bude každé druhé úterý v měsíci umístěn u hlavního nádraží ČD v centru města.

Občané mohou navštívit primátorku

04.06.2018 Na den otevřených dveří své kanceláře zve dnes 4. června občany občany primátorka města Věra Nechybová.

Ústí nad Labem v autobusech zavedlo internet zdarma

4.června » Deník.cz
Wi-fi zdarma od pondělí 4. června nabízí 20 autobusů, 20 trolejbusů a 14 zastávek MHD v centru města. Počáteční investice činila zhruba 765 tisíc korun bez DPH, on-line dohled přijde podnik na 80 tisíc a za SIM karty operátora T-Mobile zaplatí měs...

Opustíme Střekov, když nám neopravíte střechu nad hlavou, hrozí městu policie

31.května » Ústecký deník
Ústí nad Labem - Jestli nám do konce roku neopravíte služebnu, odejdeme ze Střekova. Takto pohrozil krajský policejní ředitel Jaromír Kníže ústecké primátorce Věře Nechybové v dopise, který má Deník k dispozici.

Ústecký magistrát a obvod Střekov se přou o služebnu státní policie

29.května » iDNES.cz
Spor o služebnu státní policie na ústeckém Střekově se rozhořel mezi magistrátem a vedením obvodu. Podle krajského policejního ředitele Jaromíra Knížete jsou už pronajímané prostory policii malé a nesplňují hygienické podmínky. Další články k téma...

Ústecký magistrát a obvod Střekov se přou o služebnu státní policie

29.května » iRegiony Impuls
Spor o služebnu státní policie na ústeckém Střekově se rozhořel mezi magistrátem a vedením obvodu. Podle krajského policejního ředitele Jaromíra Knížete jsou už pronajímané prostory policii malé a nesplňují hygienické podmínky.

Krajská dopravní soutěž začala v Ústí nad Labem

22.05.2018 Slavnostní nástup, projevy, slib rozhodčích, slib závodníků - Bude to fair play. A pak už odstartovala první disciplína. Na dětském dopravním hřišti v Krásném Březně začala dvoudenní krajská dopravní soutěž.

Na Miladě již běží nová turistická sezona

21.05.2018 Start nové turistické sezony jezera Milada se povedl. V sobotu byla pro návštěvníky připravena řada atrakcí, navíc nechybělo ani pěkné počasí.

Tato informační stránka o Věra Nechybová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Věra Nechybová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes