15
new stories - click to show

Václav Němeček

Related to

FOTO: Jiří Anděl je novým primátorem Děčína. Vystřídal Jaroslava Hroudu

12.November » Děčínský deník
Po téměř pěti měsících skončila v Děčíně patová situace, kdy se strany nebyly schopné po červnovém odvolání bývalého vedení shodnout na nové koalici. Novým primátorem se stal Jiří Anděl (ANO), ve vedení města bude dohromady pět politických subjektů.

Němeček, Václav

26.October » valka.cz
Autor: Panzer Datum: 26.10.2020 09:50:25 Příjmení: Surname: Němeček Němeček Jméno: Given Name: Václav Václav Jméno v originále: Original Name: Václav Němeček Fotografie či obrázek: Photograph or Picture: - Hodnost: Rank: - - Akademický či vědecký ...

Děčín bude mít nové vedení, Anděl by měl nahradit Hroudu

22.October » Děčínský deník
/FOTO/ Po více než čtyřech měsících politického vakua by Děčín měl mít nové vedení. Ve čtvrtek 22. října dopoledne podepsalo pět stran a sdružení koaliční smlouvu.

Děčín zůstává bez vedení. Zastupitelé nenavrhli nikoho na post primátora, ani do městské rady

27.August » ČRo Sever
Děčín dál zůstává bez oficiálního vedení města. Na červnovém zasedání zastupitelé odvolali primátora i jeho náměstky, několik radních podalo rezignaci.

Co Rusové uměli stavět? Létající čluny. Grigorovič M-9 byl nasazen i proti ,,zrádným" bělogvardějcům

7.August » MagazinSecurity.cz
Rusové postavili během první světové války dvojplošný létající člun Grigorovič M-9. Ten byl mimo jiné nasazen proti bělogvardějcům v občanské válce.

Omrklo ho i německé letecké eso. Nadějný československý bombardér Aero se stal kořistí nacistů

2.August » MagazinSecurity.cz
V polovině 30. let Československo vyvíjelo nadějný prototyp moderního bombardéru Aero A-300, kterého se zmocnila po březnu 1939 německá okupační armáda.

Děčín chce dál řídit část rozpadlé koalice, nemá ale jistotu většiny

24.July » iRegiony Impuls
Jednání o nové koalici v Děčíně, která se v červnu rozpadla, komplikují dovolené i nároky některých stran na posty v radě. Podle vyjednavačů se ale ukazuje, že město pravděpodobně dál povedou dvě ze tří partají původní koalice, kterou tvořily ANO,...

Děčín chce dál řídit část rozpadlé koalice, nemá ale jistotu většiny

24.July » iDNES.cz
Jednání o nové koalici v Děčíně, která se v červnu rozpadla, komplikují dovolené i nároky některých...

28 let od triumfu Sparty nad Barcelonou. Připomeňte si, jaká sestava zvládla zázrak

18.July » SportRevue.cz
Letos v dubnu uplynulo už 28 let od chvíle, co fotbalisté Sparty porazili doma slavnou Barcelonu. Tato výhra dodnes patří k největším pohárovým úspěchům letenského klubu v jeho historii.

Starosti severočeských starostů

28.June » Haló noviny
Být prvním mužem severočeské radnice je asi rizikové povolání. Jen během minulého týdne přišli o pozici starosty nebo primátora tři muži. V Lovečkovicích a v ústeckém obvodu Střekov si zastupitelé odvolali pouze starostu, v Děčíně kromě primátora ...

Děčín: Zastupitelé odvolali vedení města, někteří radní rezignovali sami

Město Děčín bude mít nové vedení. Na zastupitelstvu města 25. června byl ze své funkce odvolán primátor města Jaroslav Hrouda, oba jeho náměstci a zbývající radní.

Tato informační stránka o Václav Němeček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Václav Němeček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes