15
new stories - click to show

Radomír Nepil

Related to

Zastupitelský klub hnutí ANO si zvolil nové vedení, Nachera ve funkci předsedy nahradil Nepil

24.November » Pražský patriot
Klub pražských zastupitelů hnutí ANO na svém pondělním jednání zvolil novým předsedou Radomíra Nepila. Ten tak v čele klubu nahradil Patrika Nachera, který už dříve předání funkce předsedy klubu avizoval.

Studie: Malé a střední podniky v Praze přijdou až o tři čtvrtě bilionu korun

29.April » Seznam Zprávy
Propad produkce malých a středních podniků v Praze kvůli aktuální krizi odhadují experti na 200 miliard korun. V dalších 12 měsících počítají s propadem od 400 do 560 miliard korun. Radní přiznávají, že jde o alarmující čísla.

„Nestandardní a nepřijatelný." Spor o megatendr rozděluje pražskou koalici

28.January » Deník.cz
Pražskou koalici rozděluje další téma. Šéf zastupitelského klubu Spojených sil pro Prahu Jiří Pospíšil označil za „nestandardní a nepřijatelný“ způsob, jakým dopravní podnik (DPP) uzavřel před Vánocemi kontrakt na údržbu vozů metra na linkách A a B.

Praha zakáže vypouštět lampiony štěstí

23.January » Echo24.cz
Lidé nebudou smět v Praze vypouštět létající lampiony štěstí. Ve čtvrtek to schválili pražští zastupitelé. Zákaz bude součástí připravované vyhlášky omezující zábavní pyrotechniku.

Praha zakáže vypouštět nebezpečné lampiony štěstí

23.January » EuroZprávy.cz
Lidé nebudou smět v Praze vypouštět létající lampiony štěstí. Dnes to schválili pražští zastupitelé. Zákaz bude součástí připravované vyhlášky omezující zábavní pyrotechniku.

Praha v nové vyhlášce o pyrotechnice zakáže i vypouštění lampionů štěstí

23.January » iRegiony Impuls
Lidé nebudou smět v Praze vypouštět létající lampiony štěstí. Dnes to schválili pražští zastupitelé. Zákaz bude součástí připravované vyhlášky omezující zábavní pyrotechniku.

Lampiony štěstí způsobují hlavně neštěstí, pražští zastupitelé je zakázali

23.January » Aktuálně.cz
Zákaz už platí v řadě evropských měst. Naposledy od lampionu vzplál požár v zoologické zahradě v německém Krefeldu.

Pražská opozice žádá hlavu šéfa DPP Witowského kvůli miliardám na servis metra

23.January » Novinky.cz
Pražská opozice, ODS a ANO, žádají odvolat Petra Witowského z pozice generálního ředitele pražského dopravního podniku (DPP). Jako důvod uvedly mnohamiliardovou zakázku na servis vozů metra z linek A a B. Kontrakt se Škodou Transportation ze skupi...

Příběh gentrifikace Karlína nejpravdivěji vyprávějí ti, které vytlačuje z domovů

9.January » A2larm
Praha 8 se pod cenou zbavuje svého majetku. Co bude s obyvateli domů, kterým město prodalo střechu nad hlavou, ale neřeší.

Zastavme čínskou chobotnici! Pražští politici řeší kontroverzní status Pirátů

12.December » Deník.cz
Pražští zastupitelé budou jednat o vlivu Číny a úvěrové firmy Home Credit na pražský magistrát. Diskusi a zařazení materiálu navrhla opoziční ODS. Vyprovokoval ji facebokový status Pirátů, ve kterém uvedli, že hrozí ovládnutí magistrátu nedemokrat...

Tato informační stránka o Radomír Nepil zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radomír Nepil" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes