Radislav Neubauer

Vztahuje se k

Strážníkům v plzeňské čtvrti Skvrňany slouží nová služebna

5.října » prvnizpravy.cz
Strážníkům v plzeňské čtvrti Skvrňany začala sloužit nová služebna. Nachází se na adrese Karla Steinera 10 A. Rozsáhlá rekonstrukce objektu bývalé školky byla zahájena v březnu letošního roku. Vybraný zhotovitel, který vzešel z výběrového řízení, ...

Doudlevečtí dobrovolní hasiči převzali nový automobil

V rámci koncepce HZS Plzeňského kraje a Magistrátu města Plzně, kdy dochází k obměně techniky u dobrovolných hasičů, byl pořízen pro JSDH Doudlevce nový automobil.

Požár ubytovny na Karlově citelně poškodil i okolní podnikatele

20.září » Novinky.cz
Požár ubytovny v Plzni na Karlově, se kterým minulé úterý bojovalo dvanáct hasičských jednotek, měl kromě tragického konce (1 mrtvý, 12 zraněných) za následek i značné škody na majetku v areálu ubytovny, kde sídlí podnikatelské subjekty.

Požár ubytovny na Karlově poškodil i okolní firmy, hledají nové prostory k podnikání

20.září » Plzeň.cz
Značné škody na dalším majetku způsobil ničivý požár v areálu vyhořelé ubytovny v Plzni na Karlově, se kterým před týdnem bojovalo 12 hasičských jednotek. Požár si vyžádal jednu oběť a 12 zraněných…

Tisíce prvňáčků v Plzni prožívalo svůj velký den

5.září » prvnizpravy.cz
Vedení Městského obvodu Plzeň 3 obvodu přivítalo prvňáčky a dohlédlo spolu s městskou policií na bezpečnost na přechodech.

Vedení plzeňského obvodu přivítalo prvňáčky a dohlédlo spolu s městskou policií na bezpečnost na přechodech

4.září » Novinky.cz
Pro tisíce dětí v Plzni a plzeňském centrálním obvodu oficiálně skončily v pondělí 3. září nejkrásnější dva měsíce v roce - letní prázdniny, a musely usednout zpátky do školních lavic. Zatímco zkušení deváťáci to brali jako nepříjemnou povinnost, ...

Starostů i nápadů, co s centrem Plzně, je dost

10.srpna » Plzeňský deník
Plzeň - O pozice v čele centrálního plzeňského obvodu je velký zájem. Dá se říci, že kdo tu už někdy obsadil funkci, chce ji zas.

Plzeňský centrální obvod poskytl dar Policii České republiky

22.července » plzeňskénovinky.cz
Ve čtvrtek 19. července proběhlo v prostorách Městského ředitelství policie Plzeň slavnostní předání finančního daru, který poskytl Městský obvod Plzeň 3.

Skvrňanští dobrovolní hasiči se mohou dočkat rozšíření zbrojnice

21.července » Region Plzeň
Jednotka sboru dobrovolných hasičů Skvrňany je jednou z nejaktivnějších plzeňských jednotek a její početní stav se pohybuje kolem 20 členů.

Plzeň 3: Plzeňský centrální obvod poskytl finanční dar Policii ČR

20.července » ParlamentniListy.cz
Ve čtvrtek 19. července proběhlo v prostorách Městského ředitelství policie Plzeň slavnostní předání finančního daru, který poskytl Městský obvod Plzeň 3. Slavnostní předání se uskutečnilo za přítomnosti starosty MO Plzeň 3 Radislava Neubauera, mí...

Tato informační stránka o Radislav Neubauer zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radislav Neubauer" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes