15
new stories - click to show

Hermanna Nitsche

Related to

Hudba k orgiím: Hermann Nitsch jako skladatel

26.April » HISVOICE
V pondělí 18. dubna 2022 zemřel rakouský umělec Hermann Nitsch. Zveřejňujeme proto archivní text věnovaný jeho skladatelské tvorbě. The post Hudba k orgiím: Hermann Nitsch jako skladatel appeared first on HISvoice .

Operní panorama Heleny Havlíkové (332) – Bayreuth 2021 – covidový diskurs s Wagnerem

20.August » Opera PLUS
Letošní stodevátý ročník Bayreuthských slavností a jedna z nejvýznamnějších německých kulturních a společenských akcí, se po loňské covidové abstinenci opět konal. Loni avizovaná kompletní nová tetralogie byla přesunutá až na rok 2022 a k dřívějším …

Letní výstavy u sousedů: Nitschova akční malba i realita východního Berlína

11.June » Informuji.cz
Chystáte se během léta za hranice? Máme pro vás výběr výstav v sousedních zemích. Stavte se třeba ve vídeňské Albertině na výstavě pláten Hermanna Nitsche nebo v berlínském muzeu v expozici přibližující novodobou historii města.

Proběhne dražba vzácných historických listin

9.June » Týden.cz
Vzácné historické listiny za milionové sumy nabídne dnešní aukce společnosti 1. Art Consulting, která začne ve 13:30 v Topičově salonu na Národní třídě. Dražit se bude závěť vůdce stavovského povstání Jáchyma Ondřeje Šlika (1569 až 1621).
Karel Schwarzenberg - Politik a předseda TOP 09
ČSSD - Přední levicová politická strana

Tato informační stránka o Hermanna Nitsche zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Hermanna Nitsche" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes