Anna Nohavová

Vztahuje se k

Královnou úvodní cross country sezony je Izynka

9.května » Regiony 24.cz
Dostihová sezona roku 2018 v Pardubicích odstartovala. Zahajovací dostihový mítink nabídl osmičku dostihů, jejichž vrcholem byla Cena města Pardubic – Úvodní cross country Koroka na 4500 metrů.

Sedm dostihů ukončí pardubickou dostihovou sezonu

18.října » Regiony 24.cz
Mnozí ještě máme v paměti dramatický finiš 127. Velké pardubické s Českou pojišťovnou, ale čas kvapí dál, a tak tu máme desátý, závěrečný den letošní dostihové sezóny. Zbývá odběhnout sedm klání, dvě přes proutěné překážky a pět krosů.

Pořadatelé Velké pardubické připravili pro návštěvníky nová parkovací místa

27.září » ZprávyExtra.cz
Pardubice – Při letošní 127. Velké pardubické s Českou pojišťovnou budou moci návštěvníci parkovat v nové lokalitě – na stadionu plochodrážní Zlaté přilby a přilehlém fotbalovém stadionu. A navíc ještě ušetří. Pardubické letiště, které se při Velk...

Jaroslav Juráň je mistrem republiky královské disciplíny spřežení

18.září » pardubickénovinky.cz
Tituly mistrů České republiky v závodech spřežení jsou uděleny. Na pardubickém závodišti o ně v uplynulých třech dnech soupeřili vozatajové hned ve čtyřech soutěžích.

Online prodej vstupenek na dostihy

27.července » Regiony 24.cz
Dostihový spolek a.s. nabízí fanouškům dostihů další novou službu. Počínaje Letním dostihovým dnem zahajuje online prodej vstupenek prostřednictvím svých webových stránek.

Svatba u Taxisova příkopu? V rámci výstavy Koně v akci to může být realita

18.července » Regiony 24.cz
Zářijová mezinárodní výstava Koně v akci je největším setkáním koní a lidí v domově Velké pardubické. Každoročně její podlinku tvoří téma, které utváří podobu dvoudenního programu. Letos je tímto podtitulem KŮŇ A SVATEBNÍ VESELÍ. A to s sebou nese...

Goscater je zpět, znovu vyhrál kvalifikaci na Velkou pardubickou

26.června » pardubickénovinky.cz
Suverénně zvítězil v loňské čtvrté kvalifikaci a řekl si tak o dodatečnou přihlášku do Velké pardubické. Jenže pak ho zradilo zdraví.

Velká pardubická bude pro zahraniční účastníky atraktivnější

18.listopadu » prvnizpravy.cz
Velká pardubická je jedním z deseti dílů mezinárodního seriálu Crystal Cup. Ten se běhá v šesti evropských zemích s dlouhou dostihovou tradicí.

Stálý domov na pardubickém závodišti našli malí i velcí koně

14.listopadu » prvnizpravy.cz
Stáje na pardubickém závodišti ožívají i mimo dostihovou sezonu. Své zázemí tu našli koně jízdní jednotky městské policie, ale i poníci určené pro hippoterapii.

Koním a jezdcům opět požehná populární farář Zbigniew Czendlik

28.září » pardubickénovinky.cz
Letošní zahájení 126. Velké pardubické s Českou pojišťovnou se znovu ponese v duchu tradic. Koním a jezdcům a vlastně i celému dostihovému dnu znovu požehná populární lanškrounský kněz Zbigniew Czendlik.

Zaříkávač koní, poprvé v Pardubicích

30.srpna » prvnizpravy.cz
Velkým tahákem víkendové výstavy Koně v akci bude vystoupení českého „zaříkávače koní“. V hlavním sobotním i nedělním programu se představí Miloslav Simandl, který svou show přirozené komunikace s koněm oslňuje diváky nejen v Čechách, ale také v N...
Josef Váňa - Český dostihový jezdec a trenér

Tato informační stránka o Anna Nohavová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Anna Nohavová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes