15
new stories - click to show

Adam Novák

Related to

Tak to se opravdu nečekalo. Motorola extrémně srazila cenu nového véčka

8:22 » Mobil.cz
Tak levné véčko s ohebným displejem nikdy nebylo. Snad jen v posledních výprodejích. Přitom nová Motorola Edge 40 rozhodně není ošizený přístroj. Spíš ukazuje, nakolik klesly ceny špičkových technologií.

200Mpix foťák a teleobjektiv ve střední třídě. Honory 90 opravdu zaujmou

4.June » Mobil.cz
Honor v Číně představil novou řadu 90. Dva modely se na tamním trhu začínají prodávat a je velká pravděpodobnost, že se alespoň jeden z nich objeví i v Evropě. Mají atraktivní výbavu i design.

Prolomení tabu střední třídy. Konečně má celá řada teleobjektiv

27.May » Mobil.cz
Oppo představilo novou řadu Reno 10, která zahrnuje tři modely. Všechny patří do střední třídy. Výbava je celkově výborná, výjimečným prvkem je však přítomnost teleobjektivu u všech tří modelů, včetně toho nejlevnějšího.

Čínské firmy se s tím nepářou. Výbavu nejdražších modelů mají za hubičku

25.May » Mobil.cz
Čínské značky se předhání v některých parametrech výbavy, která byla doposud vyhrazená jen nejdražším telefonům na trhu. Dokazují to další dva modely Xiaomi a Realme. Možná se oba objeví i v Evropě.

Na velikosti záleží, řekli si u Applu a zákazníci budou překvapeni

24.May » Mobil.cz
Proč řešit příští iPhony, když už jsou informace k těm dalším. Podle posledních úniků Apple příští rok zvětší prémiové modely řady Pro. Ač se firma dlouho držela podprůměrně velkých displejů, chystaná novinka bude mít opravdu velký panel.

Apple vymyslel, jak se ohebné displeje zbaví nevzhledné rýhy. Zmizí sama

17.May » Mobil.cz
Apple si již loni na podzim nechal patentovat technologii, která displeji umožní samoopravovací funkci. Nyní se technologie spojuje s možností, že tak Apple vyřeší problém s nevzhlednou rýhou displeje ohebných smartphonů.

V pátek zavřeli firmu na špičkové čipy, zaměstnancům to řekli ve čtvrtek

16.May » Mobil.cz
Mobilním byznysem proběhla velmi zajímavá zpráva. Oppo ukončuje výrobu vlastních čipů. Na chystaný mobilní procesor se tak už nedostane. Dceřiná společnost Zeku ukončila činnost ze dne na den.

Holý, Fuchsová, Novák: Hvězdy dětských českých filmů, které předvedly famózní výkon, na jež nezapomeneme

16.May » Žena-in.cz
Dětských herců, kteří by doopravdy uměli hrát, je pomálu. Podívejme se na ty, které proslavily právě jejich fantastické výkony ve filmech. Víte, kolik z nich dnes stále hraje?

Tak obrovské průstřely displeje na jiném smartphonu nenajdeme

15.May » Mobil.cz
Premiéra bude zřejmě dřív než u loňského modelu. Navíc Motorola připravuje hned dvě véčka s ohebným displejem. Nové bude označení a lepší model dostane i rekordní průstřely displeje.

Pomáhali definovat smartphony. Teď uvádějí jeden kloudný model ročně

14.May » Mobil.cz
Ještě před několika lety by to byla nemístná otázka. Ale dnes je zcela na místě: Znáte smartphony HTC? Kdysi legenda mobilního světa dnes dělá terno s virtuální realitou a mobily jsou už jen na hodně vedlejší koleji.

Levné véčko od Motoroly? Plnotučný razr dostane i odlehčenou verzi

26.April » Mobil.cz
Motorola by letos měla představit dvě skládací véčka. Vedle hlavního modelu by měla firma nabídnout i odlehčenou variantu za nižší cenu. Mohla by přímo soupeřit s modelem Galaxy Z Flip od Samsungu.

Samsung představil nejlevnější model s optickou stabilizací foťáku

26.April » Mobil.cz
Áčková řada Samsungu je téměř kompletní. Výrobce na vybraných trzích představil model A24, který je zároveň základním modelem značky, jenž má opticky stabilizovaný fotoaparát.

Tato informační stránka o Adam Novák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Adam Novák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes