Lenka Nováková

Vztahuje se k

FOTO: Vladimír Hron se připojil k promenádnímu koncertu a potěšil rodný Most

14.července » Mostecký deník
Most - Zpěvák, moderátor, bavič a imitátor Vladimír Hron byl na návštěvě svého rodného Mostu a přišel lidem zazpívat do atria radnice na 1. náměstí.

Žít filmem? Ano, ale pak si i zapařit

29.června » Karlovarský deník
Karlovy Vary – Vždy je to devět dní, které otřesou Karlovými Vary. Mezinárodní filmový festival prostě poklidné lázně mění v hektické kosmopolitní město, v němž davy lidí přesouvají z kina do kina.

Řidiči z Karlovarska drží rekord v používání telefonu při jízdě

29.června » Karlovarský deník
Karlovarský kraj - Používání mobilního telefonu za jízdy je zakázáno, přesto na to značný počet řidičů nedbá. Rekordmany v České republice jsou přitom řidiči z Karlovarska, kteří jsou za tento přestupek zastavováni policií nejčastěji.

Jubilejní Good Fest hlásí hvězdné hosty a přesouvá se více do centra

22.června » Karlovarský deník
Karlovy Vary - Nezávislý hudební festival Vary Good Fest, který má takříkajíc na svědomí karlovarská kapela The Fellas, slaví jubileum, letos se koná už podesáté. Pořadatelé přitom přicházejí s několika novinkami. Ať už je to účast hvězdných hostů...

Počet franšíz v Česku opět narostl. Češi chtějí podnikat bezpečně.

13.června » FeedIT.cz
Praha 13. června 2018 – podle nejnovější zprávy konzultační společnosti PROFIT system® a portálu Franchising.cz působí v ČR více než 260 franšízových značek a téměř 8 500 franšízových poboček. Na český trh vstoupily známé franšízové značky španěls...

Nová voltižní dvojice z chomutovského klubu boduje, přivezla dvě zlaté medaile

16.května » e-chomutovsko.cz
Chomutov - Voltižní sezona sotva začala a Jezdecký klub při Podkrušnohorském zooparku Chomutov už sbírá vavříny. Ze dvou prvních závodů si přivezl dvě zlaté medaile a tři závodnice mají jistou kvalifikaci na červencové mistrovství České republiky....

Tisková konference města Pelhřimov

3.května » Pelhřimov
Město Pelhřimov ve čtvrtek 26. dubna uspořádalo tiskovou konferenci k projednaným bodům 23. řádného Zastupitelstva města, které se zúčastnili - starosta František Kučera, místostarosta Ladislav Med, vedoucí odboru finančního Lenka Nováková a vedou...

VIDEO: Ukradli prsten za 1,5 milionu korun

3.května » Karlovarský deník
Karlovy Vary – Zlatý prsten osázený brilianty v hodnotě 1,5 milionu korun ukradli v karlovarském zlatnictví dva cizinci.

Včelaři se po zveřejnění přesné polohy svých úlů obávají krádeží

3.května » Karlovarský deník
Karlovarský kraj - Novela zákona, která zveřejňuje umístění úlů, má usnadnit kontakt mezi zemědělci a včelaři.

Obchody mohou na prvního máje otevřít. Za týden už ne

30.dubna » Mostecký deník
Mostecko – Nejvýznamnější historické události a státní svátky si mají lidé připomenout jinak, než „procházkou“ po nákupních centrech, nařídil zákon.

FOTO: Miniveletrh představil v Mostě české hračky

27.dubna » Mostecký deník
Most - Pojďte si pohrát a zároveň načerpat množství zajímavých informací využitelných při výuce. Takto zvalo mostecké Středisko volného času malé i velké „hračičky“ na jednodenní miniveletrh hraček s názvem Hezky česky.

Tato informační stránka o Lenka Nováková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lenka Nováková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes