Leo Novobilský

Vztahuje se k

Plán pálit na Sokolovsku toxické kaly z Ostravska se starostům nelíbí

16.března » iRegiony Impuls
Záměr vozit do spalovny u Sokolova toxické kaly z Ostravy vyvolal v Karlovarském kraji pozdvižení. Lidem vadí, že nemají dostatek informací, proti plánu chystají petici.

Plán pálit na Sokolovsku toxické kaly z Ostravska se starostům nelíbí

16.března » iDNES.cz
Záměr vozit do spalovny u Sokolova toxické kaly z Ostravy vyvolal v Karlovarském kraji pozdvižení. Lidem vadí, že nemají dostatek informací, proti plánu chystají petici. Další články k tématu: VIDEO: Ropné kaly z Ostravy bude spalovat Sokolovská u...

Osud zchátralého hotelu Kavkaz, v němž se zřítil strop, je nejistý

26.ledna » iDNES.cz
Osud zchátralého hotelu Kavkaz v Mariánských Lázních, v jehož pravém křídle se před nedávnem zřítil strop, mají nyní v rukou odborníci na statiku. Posoudí, zda a kdy je možné začít s vyklízením sutin. Další články k tématu: V sutinách hotelu, kde ...

Osud zchátralého hotelu Kavkaz, v němž se zřítil strop, je nejistý

26.ledna » iRegiony Impuls
Osud zchátralého hotelu Kavkaz v Mariánských Lázních, v jehož pravém křídle se před nedávnem zřítil strop, mají nyní v rukou odborníci na statiku. Posoudí, zda a kdy je možné začít s vyklízením sutin.

V sutinách hotelu, kde se zřítil strop, hasiči nikoho nenašli

10.ledna » iRegiony Impuls
Záchranná akce v nevyužívaném mariánskolázeňském hotelu Kavkaz, kde se o víkendu zřítila část podlah, skončila. Hasiči specialisté pod popadanými troskami nikoho neobjevili.

V sutinách hotelu, kde se zřítil strop, hasiči nikoho nenašli

10.ledna » iDNES.cz
Záchranná akce v nevyužívaném mariánskolázeňském hotelu Kavkaz, kde se o víkendu zřítila část podlah, skončila. Hasiči specialisté pod popadanými troskami nikoho neobjevili. Další články k tématu: V opuštěném lázeňském hotelu spadl strop, trosky p...

Propadlé stropy hotelu v Mariánkách: Jsou uvnitř zavalení?

9.ledna » Aha!
V opuštěném hotelu Kavkaz v centru Mariánských Lázní se zřítil strop. Předtím tam speciální čidla zaznamenala v budově pohyb.
Martin Kasal - Tiskový mluvčí

Tato informační stránka o Leo Novobilský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Leo Novobilský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes