15
new stories - click to show

Petr Kulhánek

Related to

Jak se očkuje v krajích: ministerstvo zveřejnilo podrobnější data. Podívejte se

17:23 » Deník.cz
První dávku vakcíny proti koronaviru v Česku ke čtvrtečnímu večeru dostalo téměř 170 tisíc lidí. Druhou dávkou pak bylo očkováno přes devět tisíc z nich. Výrazně vyšší podíl vakcinovaných z celkového počtu obyvatel je v Praze, naopak nejhůře na to...

Úplně nejhorší kraj? Vyjádření Babiše bylo nezodpovědné, říká hejtman

V Karlovarském kraji to vře kvůli informacím, které podává o regionu premiér Andrej Babiš a další lidé z ANO nejen v souvislosti s očkováním proti covidu. Na facebooku si lidé mění profilové fotografie, které doprovází text: „Úplně nejhorší. Histo...

Registrace na očkování se otevře, až dostanou vakcínu nejstarší senioři

20.January » Seznam Zprávy
Hejtmani se při jednání s premiérem a ministrem zdravotnictví shodli, aby registrace na očkování proti koronaviru pro zbytek Čechů začala, až vakcínu dostane nejvíce ohrožená skupina občanů.

Kraj investuje hlavně do chebské nemocnice, Císařských lázní i silnic

20.January » iRegiony Impuls
Nové vedení Karlovarského kraje připravilo rozpočet na rok 2021 s příjmy 7,1 miliardy a výdaji 8,03 miliardy korun. Nejvíce peněz půjde do rekonstrukce chebské nemocnice, Císařských lázní i silnic.

Až 20 tisíc lidí týdně plánuje naočkovat Karlovarský kraj. Vše bude záviset na počtu dodaných vakcín

20.January » ČRo Karlovy Vary
Karlovarský kraj je připravený na spuštění očkování obyvatel, a to v celkem 9 očkovacích centrech. Hejtmanství tuto informaci sdělilo při představení vakcinace v regionu.

Lidé na facebooku odsuzují premiérova slova o kraji

20.January » Karlovarský deník
Premiér prohlásil, že Karlovarský kraj je historicky nejhorší ve všem. Reakce lidí byla velmi rychlá.

Polemika s Babišem nese ovoce, chválí si karlovarský hejtman navýšení počtu vakcín

19.January » Novinky.cz
Místo původně plánovaného zhruba jednoho tisíce vakcín by jich měl Karlovarský kraj dostat tento týden dvojnásobek. Stane se tak po víkendové mediální přestřelce mezi premiérem Andrejem Babišem a karlovarským hejtmanem Petrem Kulhánkem (KOA), kter...

Hejtman žádá stát o vyšší počet vakcín, očkovací kapacity kraj má

18.January » prvnizpravy.cz
Očkovací centra v Karlovarském kraji jsou schopna přijmout podstatně větší počet zájemců o očkování. Kraj však potřebuje vyšší dodávky vakcín, než jaké doposud od státu dostal.

Poblíž O2 areny vznikne očkovací centrum pro 10 tisíc lidí denně. Nasadí neobvykle efektivní systém vakcinace

18.January » Lidovky.cz
Se stovkami tisíc dávek vakcín, jež mají v následujících týdnech začít proudit do Česka, přichází to podstatné: očkovací látky vpravit do co nejvíce lidí v co nejkratším čase. Ale jak?

Tato informační stránka o Petr Kulhánek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Kulhánek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes