15
new stories - click to show

Rudolf Borýsek

Related to

Ceny stavebního materiálu neustále rostou. Stavebníci čím dál častěji odmítají zakázky

Neustálý růst cen stavebního materiálu nutí stavebníky odmítat už nasmlouvané zakázky čím dál častěji. Kromě stavebních firem ale zvýšení cen dopadá i na radnice.

Do 15 let tady chceme mít úplně jiný kraj, plánuje hejtman Kulhánek

Kraje postižené útlumem těžby uhlí budou v letech 2021 – 2027 čerpat finanční prostředky z Evropské unie v rámci Fondu spravedlivé transformace. Jak se finance rozdělí?

Kvůli pandemii je málo materiálu, hlavně plastů

Pandemie má i dopady na stavitelství v České republice. Způsobila například pokles v dodávkách plastů.

V kraji chybí zaměstnanci i materiál, nejvíce postižené je lázeňství

4.March » iRegiony Impuls
Podnikatelům v Karlovarském kraji chybí pracovní síla. Pokulhává také logistika a státní podpora. Tvrdí to představitelé Krajské hospodářské komory Karlovarského kraje.

Zájem firem o zřízení vlastních očkovacích center stoupá

27.January » ČRo Karlovy Vary
Významné průmyslové firmy v Karlovarském kraji se stále více zajímají o to, jak se zapojit do očkování svých zaměstnanců na covid-19.

Firmy chtějí urychlit stavbu obchvatu Chodova

26.September » iUHLI.cz
Firmy z okolí Chodova na Sokolovsku se chtějí obrátit na Karlovarský kraj a vládu se žádostí o urychlení výstavby obchvatu Chodova. Je podle nich klíčový pro přilákání nových investorů v době, kdy se rychle blíží omezení a konec těžby a zpracování...

Firmy chtějí kvůli útlumu těžby urychlit stavbu obchvatu Chodova

21.September » Seznam Zprávy
Firmy z okolí Chodova na Sokolovsku se chtějí obrátit na Karlovarský kraj a vládu se žádostí o urychlení výstavby obchvatu Chodova. Je podle nich klíčový pro přilákání nových investorů v době, kdy se rychle blíží konec těžby uhlí.

Dny stavitelství ocení i osobnosti oboru

Karlovarský kraj – Každoroční akce s mezinárodním přesahem Dny stavitelství Karlovarského kraje vstupuje do další sezony s novinkami.

Stavebnictví se v Karlovarském kraji daří, bytů je ale stále málo

27.May » iDNES.cz
Oživení, kterým loni procházelo stavebnictví v Karlovarském kraji, pokračuje i nadále. Děje se tak po hubených letech, během kterých zanikly desítky firem. Strasti ale provázejí bytovou výstavbu. Další články k tématu: Lidé mohou na internetu hlas...

Stavebnictví se v Karlovarském kraji daří, bytů je ale stále málo

27.May » iRegiony Impuls
Oživení, kterým loni procházelo stavebnictví v Karlovarském kraji, pokračuje i nadále. Děje se tak po hubených letech, během kterých zanikly desítky firem. Strasti ale provázejí bytovou výstavbu.

Lidé mohou na internetu hlasovat pro nejlepší stavbu Karlovarského kraje

18.May » iDNES.cz
Úprava Karlovarského městského divadla, rekonstrukce historických prostor jáchymovské radnice a koridoru ostrovského gymnázia či třeba oprava trati mezi Karlovými Vary a Johanngeorgenstadtem. I to jsou díla, která chtějí zabodovat v tradiční soutě...
Jan Mládek - Politik za ČSSD

Tato informační stránka o Rudolf Borýsek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Rudolf Borýsek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes