Martin Stolař

Vztahuje se k

Cheb ladí nový systém parkování, lidé díky tomu platí ročně jen stovku

Parkování v chebských ulicích budou mít motoristé příští rok stejně levné jako letos. Díky tomu, že parkovací systém dál běží ve zkušebním provozu, lidé koupí celoroční kartu jen za symbolickou stovku.

Dopravci lákají cestující na slevy, z Chebu do Aše už jezdí posilový spoj

8.prosince » iRegiony Impuls
Snížení ceny jízdného pro studenty a seniory přitáhlo k hromadné dopravě řadu nových cestujících. Některé linky jezdí plně obsazené, v jednom případě musel dopravce dokonce připravit posilový spoj.

Český hokejista si za napadení rozhodčího deset zápasů nezahraje. A ještě dostal pokutu

7.prosince » Sport.cz
Český hokejista Filip Bajtek z Nových Zámků dostal ve slovenské lize tvrdý trest za napadení asistenta rozhodčího v nedělním utkání na ledě Miškovce. Disciplinární komise sedmadvacetiletému útočníkovi zastavila činnost na deset utkání. Klub mu za ...

Zastupitelé rozhodli, že hazard zmizí z ulic Chebu na okraj města

7.prosince » iRegiony Impuls
Po bouřlivé diskuzi zastupitelů ve čtvrtek město Cheb schválilo vyhlášku o regulaci hazardních her. Dokument vymezuje jako jediné místo, kde je možné hazard legálně provozovat, lokalitu odlehlé městské části Svatý Kříž.

Zajistit bezpečnost na trzích pomohou stromy, květináče i vozová hradba

3.prosince » iRegiony Impuls
Tisíce lidí a desítky policistů v akci. I tak bude vypadat advent, který o víkendu začal ve všech městech a obcích regionu. Policie bude i letos kvůli možným hrozbám v pohotovosti. K bezpečnostním opatřením se ovšem připojují i radnice některých m...

V parku miniatur bude k vidění i zámek v Lednici a hrad Švihov

2.prosince » iRegiony Impuls
Park miniatur Boheminium Mariánské Lázně chystá pro příští rok výrobu dalších modelů historických stavebních památek. Vznikne zde například miniatura zámku v Lednici nebo vodního hradu Švihov.

Brankový rekord fotbalistů Sokolova. Vítkovicím nadělili čtyřku

26.listopadu » iDNES.cz
Nejvyšší výhrou sezony zakončili fotbalisté Baníku Sokolov podzimní část druhé ligy. Rozstříleli Vítkovice 4:0. Tolik gólů v zápase dali naposledy před více než sedmi a půl lety.

Hazard opět zmizí z Chebu, přesune se na jedno místo do Svatého Kříže

23.listopadu » iRegiony Impuls
Noví zastupitelé Chebu chystají změny ohledně hazardu ve městě. Už na ustavujícím zasedání oznámili, že dosavadní vyhlášku, podle které je možné ve vybraných lokalitách v centru provozovat kasina, na nejbližším zastupitelstvu nahradí jinou. Ta má ...

Chebu se osvědčilo schovávat odpadky pod zem, plánuje další kontejnery

16.listopadu » iRegiony Impuls
Cheb má další podzemní kontejnery na odpad. Tentokrát jsou zabudované přímo pod dlažbou ve spodní části historického náměstí Krále Jiřího. Cílem je zabránit nepořádku v nedaleké Kamenné ulici, která je hlavní dopravní tepnou vedoucí z náměstí.

Umírající chce podle duchovního slyšet jen pár základních vět

11.listopadu » iRegiony Impuls
Důležité je vědět, že jsem pro blízkého před smrtí udělal vše, a pak se stačí jednoduše rozloučit: Děkuji, dovoluji ti odejít, říká duchovní Metoděj Vít Kout.

Dnes je pro mne číslem jedna dětská kresba, říká chebský kreslíř

10.listopadu » iRegiony Impuls
Když se řekne Mirek Vostrý, řada lidí v Chebu si jako první představí jeho kreslené vtipy nebo pohádkové postavičky, kterými oživil chodby a čekárny lékařů dětského střediska.

V Chebu chystají vyhlášené vánoční trhy, kluziště vydrží do Nového roku

9.listopadu » iRegiony Impuls
Cheb se chystá na tradiční adventní trhy. Na náměstí Krále Jiřího už začaly růst dřevěné stánky a co nevidět začnou i přípravy na vybudování kluziště. Ledová plocha tentokrát na náměstí před Špalíčkem zůstane až do 1. ledna.

Tato informační stránka o Martin Stolař zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Stolař" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes