Martin Stolař

Related to

Nemoci, řídká polévka, vši. Stoletá žena vzpomíná na lágr ve Svatavě

17.April » iRegiony Impuls
Hladu, nemocem, vyčerpávající práci a nelidskému zacházení čelily ženy v koncentračním táboře Svatava na Sokolovsku. Připomenout si peklo přijela stoletá vězeňkyně z Ukrajiny Iryna Shulová.

Silnici nechceme, neobětujeme kvůli ní přírodu, protestují lidé z výběžku

11.April » iRegiony Impuls
Plánovaná silnice z Aše do německého Bad Brambachu nebude. Obyvatelé z Ašského výběžku se totiž postavili proti. Bojí se, že by cesta vážně poškodila tamější přírodu. Komunikaci proto požadují vyškrtnout z územního plánu.

Zaniklá Pomezná ožívá. Její zachránce otevře v obnoveném statku muzeum

9.April » iRegiony Impuls
Muzeum plánuje otevřít Petr Jaška z Chebu, který se snaží zachránit zbytky středověké tvrze v Pomezné. Na původních základech chce vybudovat znovu jeden ze statků, kde by expozice měla sídlit.

První superfinále pro Sokolov. Celý zápas jsme vládli, míní Vracovský

8.April » iDNES.cz
Výhrou 3:2 nad Moravskými Budějovicemi vstoupili hokejisté Baníku Sokolov úspěšně do Superfinále druhé ligy. K postupu do Chance ligy to potřebují zopakovat ještě třikrát. Další články k tématu: Za světlici pepřovým sprejem. Ochranka na hokeji v S...

Hraběnka ve vaně i nejstarší část města. Sokolov vystaví poklady

7.April » iRegiony Impuls
Sokolovské muzeum chystá magnet na turisty. Ve zrekonstruovaném sklepení zámku, kde muzeum sídlí, vystaví nejcennější poklady dosud ukryté v depozitářích. Zároveň návštěvníkům nabídne výlet do historie.

Večery při svíčkách i noci s netopýry. Památky zahajují sezonu

28.March » iRegiony Impuls
Státní hrady a zámky v Karlovarském kraji v sobotu oficiálně zahájí sezonu. Pro návštěvníky chystají řadu novinek. Ale také dražší vstupné.

Karlovarský půlmaraton láká tisíce návštěvníků, závod vydělá městu miliony

27.March » iDNES.cz
Karlovy Vary se v polovině května opět stanou hlavním městem českého vytrvalostního běhu. Sedmý ročník půlmaratonu, který se v Karlových Varech uskuteční 18. května, má pro město významný ekonomický dopad. Další články k tématu: Trasa půlmaratonu ...

Karlovarský půlmaraton láká tisíce návštěvníků, závod vydělá městu miliony

27.March » iRegiony Impuls
Karlovy Vary se v polovině května opět stanou hlavním městem českého vytrvalostního běhu. Sedmý ročník půlmaratonu, který se v Karlových Varech uskuteční 18. května, má pro město významný ekonomický dopad.

Lidé z chebského sídliště Spáleniště budou parkovat u bývalé kotelny

22.March » iRegiony Impuls
Začátek další etapy revitalizace nejstaršího chebského sídliště Spáleniště je na spadnutí. Než ale začnou pracovat stroje, radnice vybuduje pro obyvatele ulic V Zahradách a Kosmonautů náhradní parkovací plochu.

Zámek Kynžvart jako jediný z Česka usiluje o titul Evropské dědictví

20.March » iRegiony Impuls
Zámek Kynžvart na Chebsku chce získat titul Evropské dědictví. Nakročeno má dobře. Historická perla byla do Bruselu nominována jako jediná za Českou republiku.

Artové kino v Chebu láká filmové fajnšmekry, píší si i o rezervace

17.March » iRegiony Impuls
Nedostatek kvalitní artové produkce, ale také absence hodnotných filmů českých i světových tvůrců. To byl hlavní důvod, proč se skupina nadšenců v čele s Ladislavem Tkaczyszynem pustila do úkolu obnovit v Chebu klubové kino ART v bývalém klášteře ...

Regulační plán pro Zlatý vrch nebude, Cheb nechce omezovat developery

14.March » iRegiony Impuls
Zastupitelé v Chebu po bouřlivé a dlouhé diskuzi rozhodli zastavit práci na regulačním plánu pro největší městskou rozvojovou lokalitu Zlatý vrch. Podle starosty Antonína Jalovce byly projekty pro případné developery příliš svazující a zároveň pro...

Tato informační stránka o Martin Stolař zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Stolař" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes