15
new stories - click to show

Martin Stolař

Related to

Musíme s Chebem táhnout za jeden provaz, říká nový šéf technických služeb

29.November » iDNES.cz
Chebská městská společnost Chetes má nového jednatele. Rada města Chebu do funkce jmenovala Michala Poláka. Ten do té doby působil ve společnosti jako vedoucí střediska svozu odpadu.

Knihovna v Chebu se po požáru chystá na malování, lidé nabízejí knižní dary

28.November » iRegiony Impuls
Chebská knihovna se začíná vzpamatovávat z následků požáru, který v září vypukl v suterénu budovy. Pokračují sanační práce, začouzené podlahy a stěny už pracovníci odborné firmy zbavili sazí a odmastili. V současné době se knihovna chystá na malován…

Soutěž prověřila studenty ze znalostí druhé světové války, vyhrál Ostrov

25.November » iDNES.cz
Chebská dějepisná soutěž studentů gymnázií z České republiky a Slovenska zná své vítěze. V jubilejním 30. ročníku, jehož tématem byla druhá světová válka v Evropě, vyhráli studenti ostrovského gymnázia.

Zvířecí útulky v kraji krizi zatím zvládají, ale jen díky štědrým dárcům

21.November » iRegiony Impuls
Rostoucí ceny energií, krmiv a veterinárních zákroků. S tím vším musí bojovat útulky v Karlovarském kraji, které se starají o opuštěná zvířata. Díky dárcům zatím péči zvládají a zvířata nestrádají.

Vánoční trhy v Chebu ušetří na osvětlení, kluziště a ruské kolo však budou

20.November » iRegiony Impuls
Letošní vánoční trhy chce město Cheb navzdory zdražování uspořádat v tradiční podobě. Na náměstí Krále Jiřího už roste tržiště i základ pro ledovou plochu. Připravuje se rovněž slavnostní osvětlení. Trhy zahájí v sobotu 26. listopadu a potrvají do 2…

Centrum pro samoživitele láká na módní přehlídku i charitativní bazar

18.November » iRegiony Impuls
Užít si přehlídku Vlasty Treglerové, která šije pro radost nápadité modely, prohlédnout si fotografie Mariany Zábranové a třeba si i levně nakoupit v charitativním bazárku. Tak může vypadat sobotní odpoledne v centru Nádech v chebské Karlově ulici n…

Spisovatelka věnuje honorář bratrům z Chebu s vzácnou genetickou vadou

17.November » iDNES.cz
Hned několikrát by mohla přinést radost nová knížka Aleny Arbterové Říkejte mi Pehude. Nejprve samotné autorce a hned poté dětem, které ji budou číst. A pak také dvěma chlapcům z Chebu se vzácnou genetickou vadou. Právě jejich rodině se rozhodla spi…

Nad Ašskou ulici v Chebu se vrátí lávka pro pěší, osadí ji jeřáb

14.November » iRegiony Impuls
Nad frekventovanou Ašskou ulici v Chebu se vrátí lávka pro pěší. Novou konstrukci osadí jeřáb v sobotu 19. listopadu. Akce si vyžádá dopravní omezení.

Házenkářky přehrály norskou rezervu a bez ztráty bodu ovládly turnaj v Chebu

3.November » iDNES.cz
České házenkářky porazily na závěr přípravného turnaje o Štít města Chebu B-tým Norska 31:29 a s plným počtem bodů ze tří utkání slaví celkový triumf. Svěřenkyně trenéra Benta Dahla, který se dočkal úspěchu proti krajankám, navázaly na západě Čech n…

Do Varů zamíří mladí pěvci z celého světa, ohodnotí je Peter Dvorský

3.November » iRegiony Impuls
Téměř devadesát mladých pěvců ze sedmnácti zemí celého světa se chystá do Karlových Varů na 56. ročník Mezinárodní pěvecké soutěže Antonína Dvořáka. Začíná v pátek v Alžbětiných lázních.

Senátní volby platí, rozhodl soud o Horníkově návrhu kvůli kampani

31.October » iDNES.cz
Jako nedůvodný shledal Nejvyšší správní soud návrh na zneplatnění voleb do Senátu v karlovarském volebním obvodu. Podal jej Jan Horník kvůli kampani, která se proti němu před volbami rozjela a v níž, jak tvrdí, zazněly lživé informace.

Dotýkat se je dovoleno. Interaktivní výstava poodkrývá svět nevidomých

30.October » iRegiony Impuls
Jak vnímají svět nevidomí lidé. To si mohou na vlastní kůži vyzkoušet návštěvníci výstav v Chebu a Sokolově. Obě expozice navázaly na letošní sbírku Bílá pastelka.

Tato informační stránka o Martin Stolař zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Stolař" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes