15
new stories - click to show

Martin Stolař

Related to

Hřiště nebo kuličková dráha? Lidé znovu rozhodnou, co v Chebu chtějí

10.May » iRegiony Impuls
Do poloviny května mohou obyvatelé Chebu hlasovat o nejlepších projektech na vylepšení města, které vznikly v rámci participativního rozpočtu. Ten v Chebu funguje už druhým rokem pod názvem Mega nápady.

Nejzápadnější bod Česka leží na dně potoka, už k němu vede cesta

Nejzápadnější bod České republiky se nachází mezi historickými hraničními kameny datovanými rokem 1844. Leží na dně potoka.

Školám v Karlovarském kraji docházejí testy, další jim dovezou hasiči

5.May » iDNES.cz
Školám v Karlovarském kraji začínají docházet zásoby antigenních testů. Některé ze škol, které oslovila redakce MF DNES, mají testy jen do konce tohoto týdne a čekají, až jim nové dovezou hasiči z krajských rezerv.

Hrad Loket otevřel, zámek Kynžvart ne. O Bečovu památkáři ještě rozhodují

4.May » iDNES.cz
Také v Karlovarském kraji mohou lidé od pondělí navštěvovat galerie, muzea nebo památky. Dál jsou nutné respirátory a zakázány jsou také organizované skupinové prohlídky.

Chybějící praxi studenti doženou, bude to ale těžké, míní ředitelé škol

28.April » iRegiony Impuls
Studenti v Karlovarském kraji se mohli po měsících zákazu vrátit k praktickému vyučování. Věří, že chybějící praxi doženou, i když nejspíš jen v omezené míře a s obtížemi. Podle vedení škol teď bude rovněž záležet na každém studentovi, jak iniciat...

Rodiče už nedávají do školek děti s rýmou a kašlem, pochvalují si ředitelé

27.April » iRegiony Impuls
V Karlovarském kraji se po dlouhých měsících poprvé otevřely mateřské školy pro všechny děti. Ředitelé kvitují, že kromě roušek a testů ze tříd téměř zmizely rýma i kašel. Rodiče podle nich více dbají na zdraví.

Karlovarský kraj křísí plán na dostavbu dálnice D6 směrem na hranice

26.April » iRegiony Impuls
Prioritou Karlovarského kraje je dostavba dálnice D6. A to jak ve směru na Prahu, kde se v současnosti na některých úsecích již pracuje a jiné se připravují, tak i na hranici s Německem, kde zbývá dostavět přibližně 8,5 kilometru dlouhý úsek od Ch...

Povedl se nám husarský kousek, říká o koupi kostela starostka Tří Seker

25.April » iRegiony Impuls
Když se řekne, že je to práce jako na kostele, ve Třech Sekerách na Mariánskolázeňsku dobře vědí, o čem je řeč. Před časem si totiž obec s necelou tisícovkou obyvatel svatostánek pořídila.

Soukromé vlastnictví je přežitek. Držte si majetek, Piráti nastupují

15.April » info.cz
KOMENTÁŘ PETRA HOLCE | Patrick Zandl je novinář, spisovatel a podnikatel. A taky šéf Pirátů v Brandýse nad Labem, kde je i zastupitel. A právě on teď na svém webu marigold.cz publikoval článek s pirátsky příznačným titulkem: „Krize a zánik vlastni...

Sochu pohraničníka chtěl muž jako vlastní pomník, Cheb mu ji neprodal

13.April » iRegiony Impuls
Chebští zastupitelé odmítli nabídku na odkoupení sochy strážce hranic se psem a samopalem. Zájem o ni projevil bývalý pohraničník, osmdesátiletý Pavel Svoboda z Teplic, který ji chtěl využít jako vlastní pomník na soukromé zahradě.

Samy se otestovaly i ty nejmenší děti, pochvalují si ve školách

13.April » iRegiony Impuls
V pořadí už třetí návrat dětí k prezenční výuce školy v Karlovarském kraji zvládly dobře. Sady antigenních testů na onemocnění covid-19 přišly do řady škol v regionu na konci minulého týdne, leckdy dokonce až v pátek odpoledne. Žáci se s nimi muse...

Ztichlým hradem se ozývají rány, padá nádobí. Straší tu, věří majitelé

10.April » iDNES.cz
Velké tajemství ukrývá malebný hrad Vildštejn, který se tyčí nad potokem Sázek ve Skalné na Chebsku. Stejně jako řada dalších středověkých sídel, je i Vildštejn opředený pověstmi. Podle majitelů má dokonce vlastní strašidlo. Jak říkají, o jeho exi...

Tato informační stránka o Martin Stolař zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Stolař" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes