Martin Stolař

Related to

V Chebu vysázejí lísky a postaví budky, pomůžou veverkám i ptákům

29.May » iDNES.cz
V hlasování o nejlepší nápad v rámci participativního rozpočtu Chebu dostal nejvíc hlasů projekt s názvem Oříšky. Má ochránit zejména veverky a také zpěvné ptáky.

Do obchodu bez omezení. Vláda od úterý ruší otevírací dobu pro důchodce nad 65 let

Od úterý přestane v Česku platit omezení, podle kterého mohou do obchodů s potravinami, hygienickým zbožím, kosmetikou a drogerií od 8.00 do 10.00 jen osoby starší 65 let.

Hrad Seeberg otevře bránu, návštěvníky překvapí hlavně černá kuchyň

21.May » iRegiony Impuls
Hrad Seeberg, který leží nedaleko Františkových Lázní, se chystá na letošní sezonu. Ta zahájí o víkendu. Bude jubilejní a otevře i dosud zapovězená místa.

Firmám v Karlovarském kraji vadí hlavně uzavřené hranice, ukázal průzkum

19.May » iRegiony Impuls
Pokles zakázek a především uzavřené hranice. To jsou největší problémy firem v Karlovarském kraji. Při dotazníkovém šetření to zjistila krajská hospodářská komora.

Plány na konzervatoř se mění, škola v Lokti bude učit multimediální tvorbu

18.May » iRegiony Impuls
Dlouholetý plán vzniku první konzervatoře v Karlovarském kraji se mění. Nově má jít o Střední školu multimediálních profesí a konzervatoř Loket. Fungovat by mohla od příštího roku.

Stolní tenista Antonín Gavlas je bez angažmá, nové hledá

18.May » iDNES.cz
Týden před vyhlášením nouzového stavu kvůli pandemii koronaviru se vrátil do republiky stolní tenista Antonín Gavlas.

Autokino v Sokolově je hitem, hostesky na bruslích rozvážejí i popcorn

6.May » iDNES.cz
Pohodlí vlastního vozu, obří obrazovka a samozřejmě nezbytný popcorn, který rozváží hostesky na kolečkových bruslích. Tak v Sokolově zahájilo provoz první autokino. Promítá se na parkovišti koupaliště Michal.

Školy v přírodě a školní zájezdy budou. Cestovky jen přesouvají termíny

4.May » iDNES.cz
Většina škol v přírodě a školních zájezdů pořádaných cestovními kancelářemi se neruší, ale přesouvá na pozdější termíny. Zatím se počítá také s dětskými letními tábory. Vyplývá to z průzkumu Asociace cestovních kanceláří ČR. Dětské tábory by se mo...

Na poutní místo se vrátily obnovené obrazy, zrestauroval je sám autor

4.May » iDNES.cz
Známé poutní místo Maria Loreto na Chebsku zdobí nově zrestaurované obrazy. Mnozí věří, že právě tady mohou skrze ně nahlédnout do historie lidstva.

Opravené muzeum se už plní sbírkami, otevřít plánuje na konci května

Po dlouhotrvající rekonstrukci, kvůli níž byla muzejní expozice pro veřejnost více než rok uzavřena, se Muzeum Cheb chystá na své otevření. Nákladná stavba se dotkla obou historických budov, tedy Pachelbelova domu, kde je umístěna expozice, a ředi...

Po lomených schodech v muzeu stěhovalo šest mužů Valdštejnova koně

28.April » iRegiony Impuls
Výjimečný kůň Albrechta z Valdštejna, který se řadí k nejstarším vycpaninám ve střední Evropě, se stěhoval. V chebském muzeu se stane dominantou místnosti, která rozšíří stávající Valdštejnův okruh. Po dřevěném dvakrát lomeném schodišti muselo nés...

Rouškomat se ukázal jako výborný nápad, Chebští ho nestíhají doplňovat

27.April » iRegiony Impuls
O roušky je v Chebu velký zájem. Radniční rouškomat nestačí poptávce, přestože jej doplňují dvakrát, někdy i třikrát denně. Jeho prostřednictvím se už prodalo více než šest tisíc roušek.

Tato informační stránka o Martin Stolař zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Stolař" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes