15
new stories - click to show

Pavel Žemlička

Related to

Ostrovská průmyslovka chce jít s dobou, studenti se budou učit s roboty

18.November » iRegiony Impuls
Výukoví průmysloví roboti jsou jednou z novinek, kterou v letošním roce chystá okořenit výuku vedení Střední průmyslové školy Ostrov. I když škola v době svého vzniku dostala do vínku nejen moderní zázemí, ale i v té době moderní vybavení, stále j...

Bude záležet na chování samotných studentů. Střední školy v Karlovarském kraji jsou na výuku připraveny

20.August » Náš REGION
Ředitelé základních i středních škol v Karlovarském kraji se připravují na začátek školního roku. Ministerský...

Kraj změnil názor, výuka veřejnosprávní činnosti v Ostrově zůstane

28.January » iRegiony Impuls
Obor veřejnosprávní činnost se na ostrovské střední průmyslové škole od září nakonec otevře. Ačkoli krajští radní jej původně chtěli takzvaně utlumit, stejně jako v sokolovské integrované škole (ISŠTE), v případě Ostrova nakonec změnili názor.

Kraj změnil názor, výuka veřejnosprávní činnosti v Ostrově zůstane

28.January » iDNES.cz
Obor veřejnosprávní činnost se na ostrovské střední průmyslové škole od září nakonec otevře. Ačkoli krajští radní jej původně chtěli takzvaně utlumit, stejně jako v sokolovské integrované škole (ISŠTE), v případě Ostrova nakonec změnili názor. Dal...

Červeného krasavce ve školních dílnách nikdo nepřehlédne

2.September » prvnizpravy.cz
Studenti třídy AT2 oboru Autotronik SPŠ Ostrov, členové automobilového kroužku hlásí mise splněna. Za deset měsíců vlastníma rukama postavili plně funkční repliku sto let starého sportovního vozu téměř z ničeho.

Na SPŠ Ostrov roste nový šampion

29.May » prvnizpravy.cz
Ve dnech 14. a 15.května 2019 reprezentoval Kristian Tichota, student 1.ročníku oboru Informatika Střední průmyslové školy Ostrov, p. o. Karlovarský kraj v Ostravě na Mistrovství České republiky v grafických předmětech.

Celosvětový úspěch elektrotechniků ze SPŠ Ostrov

18.May » prvnizpravy.cz
Studenti Střední průmyslové školy Ostrov uspěli na finále studentské středoškolské odborné soutěže „The Beijing Youth Science Creation Competition 2019“ konané v Číně.
Václav Sloup - Politik za KSČM

Tato informační stránka o Pavel Žemlička zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Žemlička" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes