15
new stories - click to show

Josef Ciglanský

Related to

Lázně jdou opět do útlumu, pacientů rychle ubývá

29.October » Seznam Zprávy
Lázně v Karlovarském kraji jdou znovu do útlumu. Zpřísněná protikoronavirová opatření omezila možnost přijímat samoplátce a ubývá i lidí s poukazem od zdravotních pojišťoven.

Lázně jdou opět do útlumu, pacientů rychle ubývá

29.October » globe24.cz
Lázně v Karlovarském kraji jdou znovu do útlumu. Zpřísněná protikoronavirová opatření omezila možnost přijímat samoplátce a ubývá i lidí s poukazem od zdravotních pojišťoven. Lázně také nabídly své kapacity pro případné doléčení pacientů z nemocni...

Lázeňské domy na západě Čech hlásí méně hostů

26.October » ČRo Karlovy Vary
Méně hostů hlásí lázeňské léčebné domy. Klienti jsou opatrní a pobyty si přesouvají na jarní měsíce. Obávají se nákazy koronavirem. Lázně jsou ale na své hosty připravené.

Situace se ve Františkových Lázních uklidňuje. Lidé se nemusí bát přijet, říká Josef Ciglanský

17.September » ČRo Karlovy Vary
Už týden platí v ubytovacích zařízeních ve Františkových Lázní zvýšená hygienická opatření. Narostl totiž počet případů, které souvisely právě s pobytem ve městě...

Slatina, voda a plyn léčí ve Františkových Lázních už po staletí. Založil je císař František I.

24.August » ČRo Olomouc
Františkovy Lázně se nacházejí na Chebsku v Karlovarském kraji. V roce 1793 je založil rakouský císař František I. Lázně po něm pojmenované se navíc pyšní tím, že jde o vůbec první slatinné lázně na světě. Proslavily se především léčbou neplodnost...

Vouchery pomáhají spíš malým lázním, velké řeší limity

15.July » iRegiony Impuls
Přínosné pro malé lázeňské domy, problematické pro velké organizace. Tak hodnotí vouchery ministerstva pro místní rozvoj na lázeňské pobyty Eduard Bláha, prezident Svazu léčebných lázní České republiky.

Vouchery běží úspěšně a zaplňují kapacity. Ve Františkových Lázních zabraly

9.July » Náš REGION
Ve Františkových Lázních státem dotované vouchery na lázeňské pobyty zabírají, obsazenost se tam už začíná...

Lidé mohou začít využívat vládní vouchery na lázeňské pobyty

Ode dneška (1. 7.) můžou lidé v České republice uplatnit vládní vouchery na lázeňské pobyty. Jeden pacient může v lázeňském zařízení získat slevu až 4 tisíce korun.

Ministerstvo zdravotnictví rozvolňuje další opatření. Změny platí i pro lázeňská zařízení

Ministerstvo zdravotnictví ode dneška 22. června rozvolňuje další opatření proti koronaviru. Koupaliště, zoologické zahrady nebo hrady a zámky se vrací do běžného provozu.

OTÁZKY A ODPOVĚDI: Slevy do lázní. Jak na ně, se zatím pořádně neví

9.June » iDNES.cz
Vláda chce znovu nastartovat cestovní ruch po České republice. Ministerstvo pro místní rozvoj představilo krizový akční plán, který má k obnovení cestovního ruchu přispět. Jeho součástí bude projekt Dovolená v Česku. Začne se podporou lázeňství, p...

Příspěvek státu na lázně by mohl pomoci, míní provozovatelé lázní

Příspěvek na lázeňský pobyt ve výši 40 procent ceny do maximální výše 4000 korun navržený vládou by mohl podpořit rozjezd lázní. Ty se kvůli koronaviru na čas zastavily.

Tato informační stránka o Josef Ciglanský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Josef Ciglanský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes