Veronika Dankanicsová

Vztahuje se k

Lidí bez práce v regionu přibylo. Podle odborníků nic neobvyklého

Karlovy Vary – Po několika měsících, kdy počet lidí bez práce trvale klesal a také přibývalo volných míst, nastal v červenci obrat.

Chcete pracovat? Volných míst je tolik, že by to neměl být problém

16.července » Karlovarský deník
Karlovarský kraj - Pokud chce někdo opravdu pracovat, tak teď je pro to nejvhodnější doba a v podstatě by to neměl být problém.

Práce je stále dost, i když nezaměstnaných přibylo

14.února » Karlovarský deník
Karlovarský kraj - Volných míst je stále dost, i když lidí evidovaných úřady práce v lednu mírně přibylo. V porovnání s předchozími lety se však situace v prvním měsíci letošního roku vyvíjela v regionu mnohem příznivěji.

Nezaměstnanost v kraji se drží pod celostátním průměrem

Karlovarský kraj - Přes nástup zimy a ukončení sezónních prací je v Karlovarském kraji stále relativně dost volných míst a podíl nezaměstnaných dosahoval 3,5 procenta.

Volných míst neubylo ani před zimou. To v minulosti nebývalo

17.prosince » Karlovarský deník
Karlovarský kraj - Podíl nezaměstnaných klesl v Karlovarském kraji v listopadu na 3,3 procenta. Což je jev poměrně neobvyklý. V minulosti obvykle s blížící se zimou nezaměstnaných přibývalo.

Tolik volných míst nikdy nebylo, řada firem hledá zaměstnance

16.října » Karlovarský deník
Karlovarský kraj - Tuzemské ekonomice se daří a nabídka volných pracovních míst snad nikdy nebyla tak velká, jako v září. Platí to jak pro Českou republiku, tak i v krajském měřítku.

A opět pokles. Firmám se daří, a tak je lidí bez práce v kraji minimum

13.září » Karlovarský deník
Karlovarský kraj - Většině firem v Karlovarském kraji se stále daří a to pozitivně ovlivňuje také vývoj na trhu práce. Lidí bez zaměstnání v regionu měsíc co měsíc ubývá a výjimkou nebyl ani srpen.

Padl další rekord. Nezaměstnanost je pod čtyřmi procenty

14.srpna » Deník.cz
Karlovarský kraj - Lidí bez práce v regionu měsíc co měsíc ubývá a nyní padl další rekord. V červenci se podíl nezaměstnaných v Karlovarském kraji dostal pod červnová čtyři procenta, přesně na 3,9 procenta.

Do práce vezmou firmy v Karlovarském kraji skoro každého uchazeče

23.července » iRegiony Impuls
Statistiky ohledně nezaměstnanosti v regionu trhají rekordy. Míra nezaměstnanosti klesla na rekordních 3,97 procenta.

Do práce vezmou firmy v Karlovarském kraji skoro každého uchazeče

23.července » iDNES.cz
Statistiky ohledně nezaměstnanosti v regionu trhají rekordy. Míra nezaměstnanosti klesla na rekordních 3,97 procenta. Další články k tématu: Lidé často nevědí, co jim trh práce nabízí, říká šéf hospodářské komory Firmy nemají dost pracovníků, stál...

Nezaměstnanost v Karlovarském kraji klesla meziročně o třetinu

11.dubna » prvnizpravy.cz
V měsíci březnu v Karlovarském kraji celkový počet uchazečů o zaměstnání klesl o 7,0 % na 10.814, počet hlášených volných pracovních míst vzrostl o 7,3 % na 4.485 a podíl nezaměstnaných osob klesl na 4,9 %.

Známá pekárna Pekosa nepeče, lidé zůstali bez práce a bez výplat

22.prosince » iRegiony Impuls
Těžké chvíle prožívají před Vánocemi stovky zaměstnanců pekárny Pekosa Chodov. Podle nich jim firma dluží dva měsíční platy, i proto na ni podali návrh na insolvenci. Server ministerstva spravedlnosti justice.cz uvádí hned několik exekucí, které j...

Tato informační stránka o Veronika Dankanicsová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Veronika Dankanicsová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes