15
new stories - click to show

Michaela Zajíčková

Related to

Jako na houpačce. Starosta z nejpostiženějšího okresu pochybuje o číslech

5.January » Seznam Zprávy
Index rizika PES vzrostl v celém Karlovarském kraji za poslední týden o 30 bodů. Nejvyšší skóre má Chebsko, které se dostalo až na samou horní hranici stostupňové škály. Ještě před dvěma týdny přitom patřilo k nejlepším v zemi.

Antigenní testování začíná. Kam v kraji zajít

16.December » Karlovarský deník
Od středy 16. prosince se lidé mohou nechat zdarma otestovat antigenními testy na covid-19. V Karlovarském kraji to bude možné na několika místech v regionu.

Pozitivně testovaných na covid v Karlovarském kraji přibylo

8.December » Karlovarský deník
Epidemiologická situace se v Karlovarském kraji nevyvíjí dobře, ale krajští hygienici tvrdí, že není nejhorší v České republice.

V Karlovarském kraji znovu narůstá počet nakažených koronavirem. Nejhorší situace je na Sokolovsku

27.November » ČRo Karlovy Vary
V Karlovarském kraji přibylo 188 potvrzených případů koronaviru. O den dříve jich přibylo 25, v pondělí 139. Počet nakažených v kraji tak v posledních dnech roste.

Co se děje ve dvou krajích, které to kazí celé republice

26.November » Novinky.cz
Index rizika nákazy ovlivňující stupeň protiepidemického systému (PES) pro jednotlivé okresy, kraje, respektive pro celou republiku se na plošné úrovni drží na průměrné hodnotě 57, která dává naději na přesun ze 4. do 3. stupně, kam hodnota 57 už ...

Hygienička zastrašuje? Policie odvede dítě na koronavirový test. ...

1.October » E-ÚSTÍ.CZ
Na základní škole Karlovy Vary 1. máje šlo v září několik tříd do karantény, protože se objevily případy žáků i učitelů nakažených koronavirem. Doma tak deset dní zůstal i syn Michaely Arabi. Jedenáctiletý chlapec je zdravý a matka předpokládala,...

Hygienička zastrašuje? Policie odvede dítě na koronavirový test. Proti vůli rodičů

1.October » e-mostecko.cz
Karlovy Vary - Ředitelka karlovarské hygieny tvrdí, že může nechat malé dítě předvést policií na testování covidu-19. Proti vůli rodičů. Nabádala ředitele školy, aby toto sdělil matce zdravého chlapce, která jej měla v preventivní karanténě a odmí...

Odmítnout test na covid se nevyplatí. Hygienici už takové případy znají

19.September » Seznam Zprávy
Dostavte se na testy a nastupte do karantény, oznámili hygienici. Přestože od kontaktu s nakaženým už uběhlo deset dní. Některým lidem se z nejrůznějších důvodů nechce testy na covid-19 podstoupit, na vybranou ale příliš nemají.

Nakažených covidem-19 je v kraji 414 lidí

19.September » Karlovarský deník
Nakažených covidem-19 přibývá i na území Karlovarského kraje. Jak informovala mluvčí hygienické stanice Michaela Zajíčková, v kraji bylo v pátek aktuálně nakaženo koronavirem 414 lidí.

Počet nakažených v Karlovarském kraj vzrostl na 414. V karanténě jsou stovky žáků a studentů

18.September » ČRo Karlovy Vary
Počet lidí aktuálně nakažených koronavirem v Karlovarském kraji vzrostl na 414. To je o 133 víc než před třemi dny, kdy krajská hygiena údaje zveřejnila naposledy.

Tato informační stránka o Michaela Zajíčková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michaela Zajíčková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes