15
new stories - click to show

Vladislav Podracký

Related to

Iktové centrum Nemocnice Sokolov obhájilo ESO

2.August » zdravezpravy.cz
Iktové centrum Nemocnice Sokolov na Karlovarsku si udržuje vysokou kvalitu zdravotních služeb. Dokládá to opětovné získání evropské certifikace ESO. A to není vše. Odborníci loni ocenili práci ošetřovatelek sokolovského Iktového centra.

Penta Hospitals letos dá do svých nemocnic cca 265 mil. Kč

1.July » Fintag.cz
Skupina Penta Hospitals CZ zainvestuje letos do svých nemocnic přes čtvrt miliardy korun. Peníze do svých zdravotnických zařízení investuje dlouhodobě. Nyní dál zmodernizuje roudnickou a ostrovskou nemocnici a Nemocnici Sokolov.

Penta Hospitals letos dá do svých nemocnic cca 265 mil. Kč

15.May » Fintag.cz
Skupina Penta Hospitals CZ zainvestuje letos do svých nemocnic přes čtvrt miliardy korun. Peníze do svých zdravotnických zařízení investuje dlouhodobě. Nyní dál zmodernizuje roudnickou a ostrovskou nemocnici a Nemocnici Sokolov.

Penta Hospitals letos investuje nejvíc do intenzivní péče

12.May » zdravezpravy.cz
Do rozšíření a modernizace intenzivní péče v roudnické a ostrovské nemocnici letos Penta Hospitals investuje 114 milionů korun. Dalších 21 milionů půjde do rozšíření intenzivní péče v Sokolově.

Ukrajinci chtějí v kraji pracovat. Lékaři ale slouží jen jako pomocný personál

Firmy poptávají mezi uprchlíky operátory, dělníky, řidiče i skladníky. Ukrajinci našli uplatnění také v lázních a nemocnicích.

Kraje v České republice: Chystají humanitární pomoc pro okupovanou Ukrajinu

24.February » Blesk.cz
Ve čtvrtek 24.2. přišly strašlivé zprávy z Ukrajiny. Rusko zahájilo invazi a mnoho ukrajinských měst hlásí výbuchy a ostřelování. Zatím zemřelo na 60 Ukrajinců, další prchají ze země. Kroky Ruska postupně odsoudilo mnoho představitelů jednotlivých s…

Nemocnice v Karlovarském kraji chtějí pomoci ukrajinským zdravotníkům s jejich příbuznými

24.February » Náš REGION
Nemocnice Sokolov chce pomoci svým zdravotníkům z Ukrajiny. Zařídila pro ně psychologickou pomoc a snaží se dojednat i možnost ubytování jejich příbuzných, kteří zůstali na Ruskem napadené Ukrajině.

Muž pobodal v Karlových Varech náhodnou kolemjdoucí, policie ho dopadla

1.January » Karlovarský deník
Silvestrovská noc byla v Karlovarském kraji hodně rušná. Vedle pokusu o vraždu spadla pětiletá holčička z terasy rodinného domu. Petardy naštěstí nikoho vážně nezranily.

Muž si v Roudnici pod vlivem alkoholu zlomil nejsilnější kost v těle, čeká na operaci

1.January » e-litomerice
Roudnice nad Labem - Lékaři roudnické nemocnice hodnotí letošní silvestrovskou noc jako až neobvykle klidnou. Úplně bez práce ale nebyli. Jediný závažnějším případem byla hospitalizace muže, který si pod vlivem alkoholu zlomil stehenní kost a nyní č…

V roudnické nemocnici o Vánocích řešili i pokus o sebevraždu

27.December » Litoměřicko24
Roudnice nad Labem – “Vánoce se v provozu chirurgického oddělení letos nijak zásadně neprojevily. Ošetřovali jsme běžné věci, jako různé drobné úrazy a podobně,” uvedl Jan Navrátil, primář chirurgického oddělení Nemocnice Roudnice nad Labem. Naopak …

Únava, chyby i více úmrtí. Zahlcené nemocnice jsou problém i pro lidi bez covidu

26.November » Seznam Zprávy
Počet hospitalizovaných s covidem roste, rekordní přírůstky se navíc projeví až v následujících dnech. Se stoupajícím počtem lidí v nemocnicích se mění složení hospitalizovaných pacientů. A tím i riziko jejich úmrtí v nemocnici.

Prezident Zeman se vrací zpátky do Ústřední vojenské nemocnice. Měl pozitivní test na koronavirus

25.November » iROZHLAS
Prezident Miloš Zeman se po několika hodinách vrací zpátky do Ústřední vojenské nemocnice. Radiožurnálu to sdělil mluvčí Vladislav Podracký ze zdravotnických zařízení Penta Hospitals, které hlavu státu ve čtvrtek převzalo do péče v Lánech. Zeman měl…

Tato informační stránka o Vladislav Podracký zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vladislav Podracký" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes