15
new stories - click to show

Josef Mašek

Related to

Uctili památku partyzánů a jejich statečných pomocníků

15.January » Haló noviny
V Hořovicích na místě konání německého nacistického soudu nad českými vlastenci, kteří za okupace pomáhali brdským partyzánům, se konala pietní vzpomínka s položením květin. V těchto dnech si totiž připomínáme 78 let od tragického prozrazení...

V Buzicích podeváté soutěžili o nejlepší guláš, v porotě byl Jiří Babica

BUZICE – Letošní devátý ročník soutěže ve vaření nejlepšího guláše přilákal do Buzic u Blatné symbolicky devět účastníků. Ti své umění poměřovali v sobotu 10. července odpoledne tradičně v hospodě U Čiláka. Jejich kuchařské dovednosti posuzovala a h…

Zařízení pro testování spotřební elektrotechniky

8.February » Automatizace.HW.cz
Článek popisuje konstrukci testovacího pracoviště s využitím LAN/WiFi dvojitého elektroměru Netio PowerDIN 4Pz.

Začíná nám chybět personál i postele, hlásí nemocnice v Karlovarském kraji

15.October » iDNES.cz
Dvě největší nemocnice v Karlovarském kraji, karlovarská a chebská, už mají téměř naplněnou kapacitu pro intenzivní péči o pacienty s koronavirem. Navíc začínají pociťovat nedostatek zdravotního personálu, který se musí o tyto nemocné starat.

V Karlovarském kraji je 55 nakažených koronavirem. Tři pacienti byli hospitalizováni v karlovarské nemocnici

31.August » ČRo Karlovy Vary
V Karlovarském kraji je stále 55 aktivních případů nákazy koronavirem. Za neděli nepřibyl žádný nový případ. Vyplývá to z dat Krajské hygienické stanice.

Krajská nemocnice chce mít do čtyř let vyrovnané hospodaření, zatím je pořád ve ztrátě

26.August » ČRo Karlovy Vary
Karlovarská krajská nemocnice a. s. (KKN) skončila loni se ztrátou 164,94 milionu korun. Ve srovnání s rokem 2018 je to o zhruba 100 milionů korun lepší výsledek.

Do chebské nemocnice se přestěhovaní pacienti nevrátí. Doléčí se v Sokolově, nebo v Karlových Varech

Pacienti chebské nemocnice, kteří byli kvůli výskytu koronaviru převezeni do okolních nemocnic, se zpět nevrátí. Na doléčení zůstanou buď v Sokolově, nebo Karlových Varech.

Nemocnice čekají kvůli koronaviru stamilionové propady v hospodaření

25.March » iDNES.cz
Na stovky milionů odhaduje Karlovarský kraj propad v hospodaření nemocnic v souvislosti s aktuální pandemií koronavirového onemocnění COVID-19. Stát má podle jeho názoru dát jasný signál, jak se k vzniklé situaci postaví.

Síť špitálů čeká revoluce: část se bude muset specializovat

25.April » Deník.cz
Konec časů, kdy lidem odstranily žlučníkové kameny naprosto všechny české nemocnice. Od příštího roku už pojišťovny zaplatí některé výkony jenom vybraným špitálům.

Zdravotní pojišťovny nevyužily rámcové smlouvy k racionalizaci systému a pro zásadnější změny chybí politická vůle

Zdravotní pojišťovny by měly usilovat o to, aby poskytovaná zdravotní péče byla co nejkvalitnější a zároveň co nejefektivnější. U nás bohužel zůstaly na půl cesty mezi národní zdravotní službou a konkurenčním prostředím zdravotních pojišťoven tak, j…

Tato informační stránka o Josef Mašek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Josef Mašek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes