15
new stories - click to show

Eliška Novotná

Related to

Česká hudba pro klarinet

27.November » ČRo
Nová nahrávka z vydavatelství Radioservis, jejíž protagonisty jsou klarinetista Karel Dohnal, klavíristé Eliška Novotná a Lukáš Michel, a sopranistka Pavla Vykopalová.

Eliška Novotná: Informační věk

To jsem tak jednou byla v zaměstnání a zazvonil telefon. Pevná linka, kterou používáme skoro už jen mezi sebou v budově, jinak jdou všechny hovory přes mobily.

Eduard Dřízga: Kompletní klavírní dílo

5.November » ČRo 3 Vltava
Nová nahrávka děl ostravského skladatele Eduarda Dřízgy (1944–2017) v podání Elišky Novotné. Poslechněte si recenzi Milana Bátora.

Eliška Novotná: Jednoduchá řešení

Situace, kdy se něco pokazí, a nedaří se nám to napravit, známe všichni. Zkoušíme kdeco, radíme se s kdekým, přinutíme se dokonce ke čtení manuálů – a nic.

Eliška Novotná: Šetři vodou!

Myslím si o sobě, že můj způsob života je k životnímu prostředí šetrný a že zcela vědomě nedělám to, co mu škodí. Žiji tak už mnoho let.

Eliška Novotná: Věruška

V poválečných dobách mého dětství, v dobách předškolkových, kdy děti byly běžně s maminkami doma, byla mojí jedinou kamarádkou Věruška.

Eliška Novotná: Čekárna

29.September » ČRo České Budějovice
Na dveřích čekárny mé paní doktorky je už několik měsíců umístěna informační cedule. Když jsem ji spatřila poprvé, nevěřila jsem svým očím.

Evropský pohár mládeže v Augsburgu 17.-18.9. 2020

22.September » Lezec.cz
Jediný mezinárodní závod pro mládež v lezení na obtížnost v tomto roce proběhl v německém Augsburgu. Předcházelo mu mnoho nejistot, pochybností, splnění zásadních podmínek pro výjezd a pobyt v Německu. Např. povinné doložení negativních Covid-19 ...

Eliška Novotná: Pomoc!

Moje malá pravnučka obohatila svoji slovní zásobu o šesté slovo, které vždy používá pouze s vykřičníkem: „pomoc!“. Když ho uplatňuje, smějeme se nebo se propadáme hanbou.

Eliška Novotná: Návštěva

Máte rádi návštěvy? A rádi na návštěvy chodíte? Já ano. Domů si ale nevpustíme jen tak někoho, že? Neohlášená návštěva nás zaskočí, na neznámého koukáme podezíravě.

Eliška Novotná: V medu

Nevím, co se změnilo, ale poslední dobou jsem stále obdarovávána, a i já pořád vymýšlím různé drobnosti, kterými druhé potěším.

Tato informační stránka o Eliška Novotná zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Eliška Novotná" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes