15
new stories - click to show

Eliška Novotná

Related to

Osm let byla ředitelkou základní školy. K získání pozice zfalšovala svůj diplom

/FOTOGALERIE/ Žena pro získání pozice učitelky a následně ředitelky základní školy zfalšovala svůj vysokoškolský diplom. Proti ženě je zahájeno trestní stíhání.

Volební právo pro ženy. Nemáme ho dlouho a stále ne všude

19.March » NESPECHEJ.cz
Volební právo považujeme u nás v dnešním světě za samozřejmost. I přes to, že naše země patří mezi ty státy, které neměly problém nechat ženy volit, je to teprve něco málo přes 100 let, co je jim to umožněno.

Muž vyhrožoval explozí panelového domu. Policie evakuovala 40 osob

16.March » Mělnický deník
Muž vyhrožoval explozí v jednom z panelových domů v obci Odolena Voda. Policie ho za pomoci donucovacích prostředků zajistila. Na místě zasahoval policejní pyrotechnik.

Eliška Novotná: Pěšinky

Když zahradní architekti navrhnou trávníky s úhlednými cestičkami a lidé chodí jinudy, co si asi ti projektanti myslí?

Srážka vlaku s osobou mezi Nymburkem a Kostomlaty. Člověk na místě zemřel

Osobní vlak ve středu 1. března ráno srazil a usmrtil člověka na trati mezi Nymburkem a Kostomlaty nad Vltavou. Během vyšetřování byl provoz úseku zastaven, na místě byla zavedena náhradní autobusová doprava. Před 7 hodinou ranní došlo k obnovení pr…

Nehoda u Příbrami uzavřela dálnici D4. Řidiče museli vyprostit

Po nehodě dvou automobilů byla uzavřena dálnice D4 u Příbrami ve směru na Strakonice. Podle serveru Dopravniinfo.cz na místě zasahovaly složky integrovaného záchranného systému a dělali záchranné a vyprošťovací práce.

Emil Holub miloval svůj dobrodružný cestovatelský život. Zdravotní následky těchto cest mu zničily zdraví

27.February » NESPECHEJ.cz
Příběh jednoho z nejslavnějších českých cestovatelů dokazuje, že jde-li si člověk za svým, může dosáhnout prakticky všeho, co si ve svém životě vysní.

Hvězdy v uniformách. Nejlepším policejním videem je honička z Prahy

18.February » Kutnohorský deník
/VIDEO, FOTO/ Soutěž Nejlepší důkaz je první a zatím jediná přehlídka v Česku hodnotící kvalitu dokumentárních videí publikovaných tiskovými odděleními městských policií, Policií ČR a Celní správy ČR. Odborná porota v pátek 17. února ukázala nejlepš…

Další úspěch Zoo Praha. Koně Převalského zamíří na východ Mongolska

15.February » Nymburský deník
/VIDEO, FOTOGALERIE/ Pracovníci Zoo Praha ve spolupráci s mongolskými partnery dokončili výběr území pro reintrodukci koní Převalského do Mongolska. Po průzkumu zvolili Údolí klášterů (Sümín chóloj). To se nachází uvnitř Přísně chráněné oblasti (SPA…

Dva psi utekli z pozemku a napadli seniora. Prokousli mu stehenní tepnu

14.February » Příbramský deník
Dva psi se dostali z pozemku ve vsi Všenory na Praze-západ a pokousali kolemjdoucího muže. Ten musel být na místě ošetřen a s vážným zraněním převezen do nemocnice. Policie se případem zabývá.

Tygří rodina v Zoo Praha se rozrostla o jedenáctiletého samce. Jmenuje se Tiber

8.February » Boleslavský deník
Zoo Praha má pro své návštěvníky radostnou novinku. Z plzeňské zoologické zahrady do Troji dorazil samec tygra ussurijského jménem Tiber, který utvoří nový pár se šestiletou samicí Arilou. V rámci chovatelské spolupráce převezou naopak z pražské Zoo…

Eliška Novotná: V pohádkách se nestárne

Mám několik oblíbených seriálů, na které se dívám opakovaně, a tak jsem se hodně těšila na další řadu jednoho z nich – po tolika letech jsem v ni už ani nedoufala.

Tato informační stránka o Eliška Novotná zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Eliška Novotná" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes