new stories - click to show

Miloš Nykodým

Related to

Kosová a Křivda mistry na klasice

Mistrovství ČR v orientačním běhu na klasické trati vyhrála v ženách obhájkyně vítězství Denisa Kosová, v mužích získal letošní čtvrtý titul Tomáš Křivda.

Druhé vítězství Kosové a Nykodýma v Rusavě

Krátkou tratí v Rusavěš pokračoval Český pohár v orientačním běhu za pořadatelství SKOB Zlín. Sobotní vítězství z krátké tratě zopakovali Miloš Nykodým a Denisa Kosová.

Klasika v Rusavě pro Kosovou a Nykodýma

Český pohár v orientačním běhu pokračoval sedmým kolem - klasikou v Rusavě. Vítězství se odnesli Miloš Nykodým a Denisa Kosová.

Krátká trať na ME v Estonsku - Křivda devátý

Mistrovství Evropy v Estonsku pokračovala závodem na krátké trati. Tomáš Křivda obsadil devíté místo, Tereza Janošíková obsadila 15. příčku.

Krátké trať na ME v Estonsku - Křivda devátý

Mistrovství Evropy v Estonsku pokračovala závodem na klasické trati. Tomáš Křivda obsadil devíté místo, Tereza Janošiková obsadila 15. příčku.

V Hornopožárském polesí nejlepší Peterová a Nykodým

OK Kamenice připravil na sváteční dny 3-denní závody O-požáry.Vítěztsví si odnesli Jana Peterová a Miloš Nykodým

Náročná a dlouhá klasika v Nejdku

Závodem na klasické trati pokračoval Český pohár v Oldřichově u Nejdku. Na hodně náročných tratích byli v elitě nejlepší Vendula Horčičková a Miloš Nykodým.

Krátká trať Českého poháru v Krušných horách

V sobotu pokračoval Český pohár krátkou tratí u Nejdku. Vítězství si odnesli Tomáš Křivda a Vendula Horčičková.

Sprintové štafety: Luhačovice, Pardubice, Žabovřesky

Šampionát sprintových štafet proběhl v Praze. Po velkém boji získala titul štafeta Slovanu Luhačovice před OK Lokomotiva Pardubice a SK Brno Žabovřesky.

Sprintové šampionáty v Praze

Mistrovství ČR ve sprintu (sobota) a Mistrovství ČR sprintových štafet (neděle) - to jsou dva české šampionáty, které připravili pořadatelé z Oddílu OB Kotlářka a z KOB Tretra Praha

Tato informační stránka o Miloš Nykodým zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miloš Nykodým" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes